Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 298 отговора

София

Евгения Калканджиева е вече госпожа
30 август 2007 /

Приключила е гражданската церемония, на която една от най-красивите българки Евгения Калканджиева се е врекла на своя приятел Стефан Манов. Поради съображения за сигурност, както и по причина, че правата за снимките от церемонията са продадени на "Санома Блясък", не се знаеше предварително нито часа, нито мястото на сватбата.
Жени и Тачо са сключили граждански брак само с най-близките си приятели и кумовете - Радостина Якимова (редактор в FHM) и Кирил Пашин (приятел на младоженеца). На 31-ви август, в 17:30 Жени Калканджиева ще се венчае за любимия в софийската църква Свети Георги. 20 шаферки ще носят 11-метровия воал на роклята и ще обсипят гостите пред църквата с 30 кг цветен ориз. Купонът след църковната венчавка ще се състои в ресторант Лебед на Панчаревското езеро. Очаквайте видео от църковната церемония в Dir.BG!

http://life.dir.bg/2007/08/30/news2051860.html
Цитирай

Белгия/София

Мм, много важно  Rolling Eyes
Цитирай

София

Честито на младоженците!
Цитирай

Прекалено агресивен ПР за тая сватба си прави Женя. Не ме кефи. Да са живи и здрави, ама не ги виждам дълго заедно.
Цитирай

София

married
Цитирай

София

Да им е честито, само да отбележа, че младежа не ми харесва нещо.
Цитирай

Дано да са щастливи  Smile
Цитирай

Велики Преслав

Аз много харесвам Жени като жена, струва ми се обаче, че съпругът й е много по-млад от нея. Дано са щастливи, тя обича да има контрол над нещата, пък и винаги е била водеща фигура.
Той с какво се занимава?  
Цитирай

Дреме ми. Да са живи и здрави!  Drunk
Цитирай

София

Много щастие им пожелавам.  Smile
Цитирай

Springfield, VA

струва ми се обаче, че съпругът й е много по-млад от нея. ...Той с какво се занимава?  

Има ли значение  Laughing

Ако е умна, ще се постарае да задържи младото гадже около себе си.  Twisted Evil

Да са живи и здрави  Wink
Цитирай

София

Дано са щастливи!:)

Сега както тя иска е ред да си народят и осиновят дечица. Laughing
Цитирай

USA

Прекалено агресивен ПР за тая сватба си прави Женя. Не ме кефи. Да са живи и здрави, ама не ги виждам дълго заедно.

И аз съм на това мнение Peace
Но надявам  са живи и здрави и щастливи  bouquet
Цитирай

Велики Преслав

струва ми се обаче, че съпругът й е много по-млад от нея. ...Той с какво се занимава?  

Има ли значение  Laughing

Ако е умна, ще се постарае да задържи младото гадже около себе си.  Twisted Evil

Да са живи и здрави  Wink
Като се замисля Бубе май няма, ама си я представях с друг човек,някой на нейното ниво.
Цитирай

край морето

Да са живи и здрави  младоженците Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 298 отговора