Въпрос!

  • 1 301
  • 14
  •   1
Отговори
Iskam da vi pitam v4era aimah dve 4erti na testa za ovulaciya no ne mojehme da pravim sex za6toto tryabva6e da patuvam i nyama6e kak dori ne mozahme da se vidim s maja mi, dnes ose6tam 4e ovuliram imam leka bolka po to4no natisk nisko dolu mislite li 4e vse o6te moga da uspeya ako pravim sex sega to4no po vreme na pukaneto na folikula i kolko dni da prodaljim ili i utre pak da povtorim.Blagodarya vi predvaritelno.

МOmi4eta izbinyavayte za latinicata no e mi raboti kredora za nyakolko 4asa.

# 1
  • Мнения: 3 453
Надявам се да не стоиш пред компа, чакайки отговор! Rolling Eyes
Разбира се, че имаш шанс! Половите контакти трябва да са тази вечер, утре, в събота и в понеделник /за по-сигурно/. Тичай сега да оползотворите овулацията!  Laughing Успех!

# 2
  • Мнения: 1 353
Ох правете секс и се наслаждавайте бе хора.Не му мисли толкова,господ си знае работата кога да стане Peace  bouquet.

# 3
  • Мнения: 1 464
 luvbed fertilizationсекс,сеееееееекс,и успех Peace

# 4
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Ох правете секс и се наслаждавайте бе хора.Не му мисли толкова,господ си знае работата кога да стане Peace  bouquet.

 newsm10

# 5
  • Мнения: 2 422

 newsm17 newsm10 newsm17 smile3521 СЕКСА МУ Е МАЙКАТААААААА

# 6
Momi4eta otkazvam se ve4e da se borya s maja mi, postoyanno e izmoren ili pak se nalaga da otsastva vse ne6to stava i nie nikoga ne mozem da pravim sex kogato tryabva,IZMORIH se ve4e omrazna mi, da stava kakvoto 6te,yasno e ste si ostanem bez deca,pisna mi ot maza mi.
Izvinyavayte no sam mnogo iznervena ot nego pak i vsi4ki negovi rodnini 6u6ukat 4e kakvo stava za6to o6te nyamame dete i otvsyakade me pritiskat no az mu kazah v4era 4e 6te kaza na mayka mu kakva e pri4inata 4e ne sam az a sina y.Oh stana mnogo dalgo i obarkano no mnogo me e yad i iskah da spodelya s vas dobre 4e vi ima 4e na nikoy ne moga da si izleya makata.

# 7
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ох правете секс и се наслаждавайте бе хора.Не му мисли толкова,господ си знае работата кога да стане Peace  bouquet.
luvbed newsm10

# 8
  • Мнения: 103
Еееееей недей така ,сигурна съм че това ,което си написала не го мислиш Hug Говорили ли сте с мъжа ти , неговата реакция ми прилича малко на страх от бебетата CrazyТой в течение ли е на това кога ти овуто и т.н. , ако е значи може би съм права Rolling Eyes Много са обсъждани тези реакции на мъжете и съм се убедила че решението е в разговорите , така може да разбереш какви са му страховете и съответно да ги пресечеш  Hug Сигурна съм че ще се оправят нещата  bouquet

# 9
  • Мнения: 9 087
1. Защо не пишеш на кирилица?
2. Като му се струва трудно на мъжа ти да правите секс когато трябва, стресни го че ви остава само варианта с инсеминация Whistling
3. Сигурна ли си, че той иска дете? По-точно, готов ли е?

# 10
Anyma, govorili sme sto pati,dori kazva 4e ve4e sme zakasnyali s decata i 4e tova bilo gre6ka ot na6a strana 4e ne mislihme po rano za tova, az pravya testove i vinagi mu kazvam koga 6te mie ovuto i kogato doyde vremeto ili e izmoren ili (izvinyavyte za obyasnenieto)ima problem s eyakulacyata i posle kazva 4e ne e vinoven za slu4iloto se.Izvinyavayte za vsi4kite tezi obyasnenya znam 4e e bezmisleno no re6ih 4e spiram i zapo4vam da se primeryavam s ideyata da si ostana bez deca prosto za6toto mi pisna stra6no mnogo ot vsi4ko tova.
PS:Utre 6te mi raboti kredora i 6te pi6a na kirilica.

# 11
  • Мнения: 9 087
Чакай малко, искаш да кажеш, че той има явен проблем и отказва да го приеме...?
Ако е така - без да идете на лекар няма да стане...не съм сигурна, но мисля че към андролог трябва да се обърнете.
Но мисля, че ще ти е много трудно да го накараш да иде...

# 12
  • София
  • Мнения: 2 381
И аз мисля, че мъжа ти го е страх. Аз като започнах да давам зор преди 1 месец, че от този трябва да почваме и на мен приятелят ми ми отказваше секс с мотив: "Жега ми е."  :: А, трябваше да изчакаме и миналия месец. Уж, иска, но много го е страх. Сега аз реших да не бързаме, но поради други причини. Дори, когато говорим си личи, че го е шубе. Поговорете с него сериозно по въпроса с мъжа ти. Кои са причините да го е страх? Често те са битови - ипотеки, смяна на работа, а понякога хората си мислят, че с дете ще загубят свободата си и т.н.
Не обръщай внимание на хората, които ви дават зор за бебе.
Пиши на кирилица, полезно ще те четем.  Grinning 

# 13
  • Мнения: 38
Може би наистина го е страх, или пък се чувства просто като оръдие за постигане на някаква цел.Дали му е добре от мисълта, че искаш секс само и единствено защото си в овулация и е най-добрия момент за зачеване.В някой от форумите срещнах призив на едно от момичетата - "Правете секс, а не бебе" и съм съгласна с нея. Бих допълнила - правете любов и бебето ще дойде. Покажи на мъжа си, че го обичаш и че държиш на него.Може би дори е по-добре да не знае кога си в овулация и да се наслаждава на любовта с теб, а не да се чувства насилен. Желая ти успех!

# 14
  • Мнения: 1 919
Ох правете секс и се наслаждавайте бе хора.Не му мисли толкова,господ си знае работата кога да стане Peace  bouquet.
luvbed newsm10

Общи условия

Активация на акаунт