«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

«дравни заведени€, специалисти
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 14 отговора

Ѕургас

ћнени€: 63
ћол€, да ми кажете, има ли добър очен лекар в Ѕургас ? »скам да заведа детето си на прифилактичен преглед  Hug
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 225
Ќашето дете водим при д-р  узнецов.–аботи и по здравна каса! Peace
÷итирай

ћнени€: 141
ћол€, да ми кажете, има ли добър очен лекар в Ѕургас ? »скам да заведа детето си на прифилактичен преглед  Hug
доктор марина хрелева-работи със здравната каса в оксиком и дкц н.4удотворец.ако иска6,пи6и ми и аз 6те имам грижата да ти намер€ тел. на клиниката и кога то4но преглежда-знам,4е е със записване
÷итирай

Ѕургас

Ѕлагодар€ ¬и,ако може да ми изпратите координати и на двамата очни лекари,може и на Ћ— и аз ще вид€ къде ми е най -удобно да € заведа Hug
÷итирай

Ѕургас

ƒ-р —ергей  узнецов -ќфталмолог
”л."–илска" 39
тел 82 41 17
GSM 0888 684 897
–аботно време:   
  вторник 15-19 ч.,   
  четвъртък 9-13 ч.  ,   
  петък 15-19 ч.
÷итирай

Ѕлагодар€ ¬и,ако може да ми изпратите координати и на двамата очни лекари,може и на Ћ— и аз ще вид€ къде ми е най -удобно да € заведа Hug
тел. на оксиком е 860210-там ще ти дадат инфо за хрелева и ще ти запишат 4ас
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 2 550
Кузнецов и Хрелева са детски офталмолози, така ли??
и преглеждат и бебета?
нямам идея как би протекъл преглед на дъщеря ми, но трябва да я заведа Thinking
а с касата работи ли Кузнецов?

nadi-jo, вие вече ходихте ли някъде? пиши отзиви моля те Praynig
÷итирай

ћнени€: 77
«дравейте,н€кой да знае днес дали работ€т в оксикома?ћъжа ми има спешна нужда от лекар ,а незна€ къде да го заведа.ћол€ ви помогнете ми.
÷итирай

Ѕургас

«дравейте,н€кой да знае днес дали работ€т в оксикома?ћъжа ми има спешна нужда от лекар ,а незна€ къде да го заведа.ћол€ ви помогнете ми.
Ќай-добре се обади по телефона, но ми се струва малко веро€тно да работ€т.¬ св.—офи€ също има очен кабинет-проверете и там, мисл€ че може да извикат лекар ако е спешно!”спех!

Amelia,мо€ педиатър препоръча  узнецов като детски офталмолог,работи с касата!ѕрегледа протича по следни€ начин-слагат капки за разшир€ване на  зениците,после се изчаква малко(не е болезнено)и гледа очите през едни специални стъкла.”спех!
÷итирай

Ѕургас

krasito , мерси за инфото
в ср€да съм на консултаци€ и ще си взема направление
÷итирай

Ѕургас

ато бебе € водих при офталмолог на профилактичен преглед,но не в Ѕургас,там € сложиха на н€какъв апарат и й гледаха с нещо очичките.—ега когато скоро ще става на 3г. искам пак да € заведа ,за това събирам отзиви и информаци€. HugЅлагодар€ ви много. ћисл€ да си взема направление ,но ми се иска да не й разшир€ват зениците,ами само на апарат да € гледат.
÷итирай

Ѕургас

јми в ќксикома така прав€т, гледат на апарати, не разшир€ват зеници - там н€колко пъти съм ходила на профилактични прегледи, а и баткото съм водила
за  узнецов не знам.  newsm78
–азшираването на зениците е стар, но изпитан метод, аз лично съм го прежив€вала многократно.
„увала съм различни мнени€, относно точността на апаратите. Ћично аз с т€х н€мам гол€м опит, тъй като съм оперирана, още преди да изл€зат технологиите от този сорт
÷итирай

узнецов и ’релева са детски офталмолози, така ли??
и преглеждат и бебета?
н€мам иде€ как би протекъл преглед на дъщер€ ми, но тр€бва да € заведа Thinking
а с касата работи ли  узнецов?

nadi-jo, вие вече ходихте ли н€къде? пиши отзиви мол€ те Praynig
хрелева е детски офталмол.-н€ма да сгре6и6,ако си заведе6 детето при не€
÷итирай

Ѕургас

ѕреглед на очите без разшир€ване на зениците наистина е по-добър вариант!Ќе знаех,че в ќксиком работ€т така !—ъс сигурност е по- малко стресиращо за детето и може и ние да посетим следващи€ път ’релева !ќтносно  узнецов - работи  внимателно и има много добър подход към децата.»маше добри отзиви за него тук във форума ,но усп€х да намер€ само това http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=107224.0   ƒано н€кой да сподели повече впечатлени€ от ’релева!
÷итирай
«а да се направи качествен преглед е необходимо да се разшир€т зениците (изискват го особеностите на детското око). “ака протичат прегледите във водещи клиники по света.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 14 отговора