От черно - русо !!!

  • 11 813
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 947
Скоро моя приятелка го направи това. Но не с овезцветяване както всички тука пишат.Вредно е,а и косата става рижава.Има масла и олио за премахване на боя в хубавите салони.Много щадят косата и боята пада и остава твоя цвят.И след това се боядисваш каквато искаш.
И кои са тези хубави салони??? newsm78

# 31
  • Мнения: 4 435
Еми виж какво,тия продукти не са от най-евтините-на моята приятелка и взеха 120лв, така че не очаквай да ги има във всяко квартално салонче.

# 32
  • Мнения: 7 947
Аз не ходя в някое квартално салонче, а при стилист Капанов! Но тъй като в негов салон ми обясниха, че процедурата не е за препоръчване, а и че не веднага получаваш желания цвят - затова питам! Също не ми се вярва ей така - от едното ходене да падне черното и да остане само естествения цвят...А честно казано може би ти ходиш в някое квартално салонче, щом мислиш, че за подобна процедура 120 лв са много... #Crazy

# 33
  • Мнения: 4 435
Не ми е приятен тона който ми държиш.Не съм дошла тука да споря.Просто си изказвах мнението.А и не съм длъжна да знам в кой салон ходиш.Не съм казала че ти ходиш в кварталния.Исках да кажа че хората ще ги намерят тия продукти в салони от по-висок клас,като този в който ти ходиш,понеже на много места самите фризьорки не могат да си го позволят.А на мен не ми се виждат 120лв много,понеже съм с удължена коса и давам много повече.Ходя в магама и 120 лв ми се виждат като 2 лв

# 34
  • Мнения: 7 947
Сериозно ли??? Явно твоята косичка е мноо зле щом си прибегнала до чужда...Абе карай, нали си НОВАК Joy

# 35
  • Мнения: 4 435
To4no taka,za da pribegna zna4i sam imala nujda.No vajnoto e 4e darja na sebe si i van6niq si vid i sam napravila kvoto e neobhodimo,a ne sam se ostavila eto taka.Ako za tebe tva e lo6o moga samo da se Joy

# 36
  • Мнения: 410
трябва ти добър фризьор и да почне да те прави на кичури-отнема 6 месеца.не прави грешка като мен в дом.условия.така си изгорих косата че от черна до кръста стана лайнян цвят 2 см.и докато поизрасне 1 година с перука.........

# 37
  • Мнения: 1 432
Аз в момента съм от 4ерно-русо.Ще си държа аватара сега с 4ерната коса,та да се сешам ,4е някога съм била хубава  Confused

# 38
  • Мнения: 7 947
Аз в момента съм от 4ерно-русо.Ще си държа аватара сега с 4ерната коса,та да се сешам ,4е някога съм била хубава  Confused
Толкова ли е зле?  EmbarassedДай подробности, та да знам дали си заслужава...

# 39
  • Мнения: 1 432
Да ти пратя ли снимка на ли4ни?  Mr. Green.............за добро утро  hahaha

# 40
  • София
  • Мнения: 2 896
Ето снимки от мен - обезветена с Remover и след 4-5 боядисвания с пепелно русо. Има една моя тема за смяната на цветовете.



# 41
  • Мнения: 7 947
Да ти пратя ли снимка на ли4ни?  Mr. Green.............за добро утро  hahaha
Прати ги де, нека се посмеем... Laughing

# 42
  • Мнения: 1 782
Гуш ,oпределено русото е твоя цвят  Grinning

Последна редакция: пт, 28 сеп 2007, 10:43 от dida_di

# 43
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Гуш, руса си по-хубава   bouquet Peace

# 44
  • Мнения: 35 961
аз не успях  Rolling Eyes
с много мъки и боядисване през 1-2 седмици цяло лято се мъчих и стигнах до нелош рижаво-светло кафяв цвят, но определено не беше желаното от мен много светло русо. Не помогнаха нито фризорка, нито добри бои, нито нищо! Сега съм доволна с един не много тъмен кафяв цвят и пак съм се размечтала за черно. Определено експериментът с русото дълго ще ми държи и не очаквам да го повторя следващите няколко години  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт