КАК ДА ПРЕМАХНА ХАРТИЕНИ ЕТИКЕТИ, ЗАЛЕПЕН

  • 15 654
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 039
Моля Ви, дайте ми работещи идеи как да махна глупавите лепенки от пластаса и алуминий

Последна редакция: пт, 31 авг 2007, 13:14 от Malenna

# 1
  • Мнения: 4 300
Ако можеш с накисване. Не знам от какво искаш да ги махнеш, но конкретно от пластмасови неща ги махам най лесно така- накисвам в купа/леген с топла вода и след няколко часа почти падат сами.

# 2
  • Мнения: 4 202
Онзи ден окепазих една чисто нова термо кана, така беше залепнал ш.....я етикет  #Cussing out

# 3
  • Мнения: 8 999
Аз търкам със силен спирт и памук /така не се уврежда повърхността/.

# 4
  • София
  • Мнения: 310
Чувала съм, че някои лепила падат с вода, др. с мазнина. Пробвай с малко олио. Надявам се да стане  Peace

# 5
  • Мнения: 219
Пръскаш с Meglio обезмаслител, изчакваш малко и миеш. При мен свърши чудеса този препарат.
Simple Smile успех Simple Smile

# 6
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Аз съм махала с олио, става!

# 7
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Спирт или ацетон.

# 8
  • Мнения: 6 039
много са упорити
не мога да ги накисна
защото всъщност искам да махна Барби лепенките Sick Shocked от тротинетката на Малена.

# 9
  • Мнения: 161
много са упорити
не мога да ги накисна
защото всъщност искам да махна Барби лепенките Sick Shocked от тротинетката на Малена.


Отговорих в съседната тема на същия въпрос и за това да не преписвам....
Ето:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=219312.msg4839631#msg4839631

# 10
  • Мнения: 6 039
прочетох, много ти благодаря. Бягам да пробвам.

# 11
  • Мнения: 1 174
С памуче, натопено в боров терпентин.Последно така чистих етикетите с указания за употреба и безопасност, встрани на бебешкия кош. Simple Smile После минаваш с гъбичка веро, за да премахнеш мазните остатъци.
В последно време ми е универсално средство за почистване, дано ти помогне!

# 12
  • Мнения: 5 228
В книжарниците се продават специални стикове за премахване на етикети - приличат на сухо лепило, в същата гилза.

# 13
Опитай с лакочистител(ацетонов)! Дългогодишен опит в магазин!  bowuu

# 14
  • Мнения: 207
В книжарниците се продават специални стикове за премахване на етикети - приличат на сухо лепило, в същата гилза.
  Peace А съм използвала и такъв спрей,пак купен от книжарница - към 4-5лв е,но флакона е голям,маха етикети и от картон и други опаковки и не оставя следи.

Общи условия

Активация на акаунт