Родилка удави сина си в тоалетна!

  • 1 749
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 715
това е нов случай, така ли?след като онова бебе го извадиха от ямата  newsm78
Да от днешната преса

# 16
  • Мнения: 669
Да, много отвратително. Но аз съм убедена, че по селцата изобилства от неграмотни кретени, които се е..т за кеф и нито знаят как да се предпазят, нито им пука, защото външният кенеф е изхода. И съм сигурна, че доста случаи не се и разбират.
Но има Господ!!
О, да!

# 17
НЕ мога да повярвм можеше поне за осиновяване да го даде.   

# 18
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Това да си хвърлиш детето в .. тоалетна.. да се удави в ******... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 19
  • Мнения: 4 371
Тоя дето го е измислил закона не е у ред Close
Тази чула, че еди коя си се измъкнала, защо и тя да не се отърве по лесния начин, вместо да го даде за осиновяване Close
Заслужава и нея да я пуснат да се удави в същото!

# 20
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Да я пуснат да виси с главата в л......за назидание!!!! Това е защото няма нормално правосъдие!! Ако видят една такава как я дерат жива, другите едва ли ще им мине през главата подобна мисъл!!!А има майки, които чакат с години  за детенце!!! Изрод!!!!! #2gunfire

# 21
  • Мнения: 918
А аз не мога да разбера защо ги пускате тези теми! Отвратително е някак, зверско!Не ми се сърдете, моля, но тук има хора, които са по-чувствителни и такива информации ги хвърлят в черни разлисли и дупки!Сериозно.

 Peace бих добавила извратено

# 22
  • София
  • Мнения: 15 457
На мен не ми се отваря статията.Нямало достъп временно.

# 23
  • Мнения: 2 099
Боже, настръхнах...Направо нямам думи как може да има такива хора. Това е ужасно. Толкова хора чакат за осиновяване и се молят да си имат детенце, а тази ненормалница така да отнема човешки живот и то от собствената си плът и кръв. Като не е искала дете, да си беше направила аборт или да го даде за осиновяване. Откачена... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 24
  • Мнения: 3 830
Как е възможно да съществуват подобни майки!  #Cussing out

Лека му пръст на бебчето...  Praynig

# 25
  • Мнения: 636
Да, много отвратително. Но аз съм убедена, че по селцата изобилства от неграмотни кретени, които се е..т за кеф и нито знаят как да се предпазят, нито им пука, защото външният кенеф е изхода. И съм сигурна, че доста случаи не се и разбират.
Но има Господ!!
О, да!
Оф за съжаление навсякъде ги има такива екземпляри ooooh!
Наистина не разбирам защо бог им дава деца на такива изчадия, а други хора биха дали мило и драго за бебенце Cry

# 26
  • Мнения: 678
ЖИВОТНО !
нека си получи заслуженото #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт