Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 121 отговора

тракийка съм

Виждате мъж,не уто4нявам-вашия,съседа или слу4аен пътник в трамвая.Хубаво ,стегнато мъжко дупе,яки мъжки рамене и прили4на физиономия разбира се.Какви мераци събужда у вас тази гледка.Пърхат ли пеперуди в корем4ето,или може би в главата ви забръм4ават бръмбари.По гърба полазват ли ви мрав4ици или едно щур4е подръпва нежно струна-да не уто4нявам къде.Пък може да сте от тези дето искат да положат глава на силното мъжко рамо и да си попла4ат.Вие сте дами Wink
Цитирай

Белгия/София

Никога от физика не пърхат пеперудите ми.
Цитирай

в тълпата

Виждате мъж,не уто4нявам-вашия,съседа или слу4аен пътник в трамвая.Хубаво ,стегнато мъжко дупе,яки мъжки рамене и прили4на физиономия разбира се.Какви мераци събужда у вас тази гледка.Пърхат ли пеперуди в корем4ето,или може би в главата ви забръм4ават бръмбари.По гърба полазват ли ви мрав4ици или едно щур4е подръпва нежно струна-да не уто4нявам къде.Пък може да сте от тези дето искат да положат глава на силното мъжко рамо и да си попла4ат.Вие сте дами Wink

Ъхъ, само от вида на едно дупе изпадам в екстаз...  ooooh!
Цитирай

София

Нито едно дупе на света не може да раздвижи моите пеперуди! Първо - тест за интелигентност, после - събеседване.
Цитирай

При хората, които обичам

Не ми пърхат пеперуди. Пърхат, когато разбера, че е прочел повече книги от мен. Или поне колкото мен.
Цитирай

София

Peace
Цитирай

София

Да си кажа честно,много ми е приятно това с пеперудките.Да,случвало ми се е и винаги ми се подобрява настроението след това.В мъжа по принцип ценя много други качества,освен само видимите с просто око,но не мога да не оценя по достойнство един расов мъжки екземпляр с перфектно оформени крайници и леко перверзна усмивка.Не знам за щастие или за съжаление,виждам рядко мъже,които ми въздействат така омекващо.Когато ми се случи обаче,наистина се радвам.Значи момичето в мен още е живо.
Цитирай

София

Нито едно дупе на света не може да раздвижи моите пеперуди! Първо - тест за интелигентност, после - събеседване.  

Peace
Цитирай

Майничка

Не ми пърхат пеперуди. Пърхат, когато разбера, че е прочел повече книги от мен. Или поне колкото мен.

newsm10 И да готви по-добре от мен!
Цитирай

София

Сега видях,че съм попаднала в компанията на сериозни жени и направо се изчервих за своята фриволност. Embarassed
Цитирай

София

Никога от физика не пърхат пеперудите ми.
Ох, как ми взе думите от устата  Rolling Eyes
При това обикновено никой не ми вярва като го кажа...
Цитирай

При хората, които обичам

Сега видях,че съм попаднала в компанията на сериозни жени и направо се изчервих за своята фриволност. Embarassed

Нищо, остави момичешкото у себе си. В него има чар...
Цитирай

София

Ако е непознат, ще му се порадвам /ако ми допада физиката му/. Ще погледам и в момента, в който изчезне от полезрението ми дори ще съм го забравила  Very Happy
Цитирай

Случвало се е.
Цитирай

Варна

И като бях на 17г. не ми пъркаха насекоми от мъжкото продължение на гръбнака.
Сега още по-малко.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 121 отговора