За мерака да ви питам

  • 4 284
  • 121
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 070
Виждате мъж,не уто4нявам-вашия,съседа или слу4аен пътник в трамвая.Хубаво ,стегнато мъжко дупе,яки мъжки рамене и прили4на физиономия разбира се.Какви мераци събужда у вас тази гледка.Пърхат ли пеперуди в корем4ето,или може би в главата ви забръм4ават бръмбари.По гърба полазват ли ви мрав4ици или едно щур4е подръпва нежно струна-да не уто4нявам къде.Пък може да сте от тези дето искат да положат глава на силното мъжко рамо и да си попла4ат.Вие сте дами Wink

# 1
  • Мнения: 27 524
Никога от физика не пърхат пеперудите ми.

# 2
  • Мнения: 2 563
Виждате мъж,не уто4нявам-вашия,съседа или слу4аен пътник в трамвая.Хубаво ,стегнато мъжко дупе,яки мъжки рамене и прили4на физиономия разбира се.Какви мераци събужда у вас тази гледка.Пърхат ли пеперуди в корем4ето,или може би в главата ви забръм4ават бръмбари.По гърба полазват ли ви мрав4ици или едно щур4е подръпва нежно струна-да не уто4нявам къде.Пък може да сте от тези дето искат да положат глава на силното мъжко рамо и да си попла4ат.Вие сте дами Wink

Ъхъ, само от вида на едно дупе изпадам в екстаз...  ooooh!

# 3
  • Мнения: 8 999
Нито едно дупе на света не може да раздвижи моите пеперуди! Първо - тест за интелигентност, после - събеседване.

# 4
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не ми пърхат пеперуди. Пърхат, когато разбера, че е прочел повече книги от мен. Или поне колкото мен.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 825
 Peace

# 6
  • Мнения: 3 268
Да си кажа честно,много ми е приятно това с пеперудките.Да,случвало ми се е и винаги ми се подобрява настроението след това.В мъжа по принцип ценя много други качества,освен само видимите с просто око,но не мога да не оценя по достойнство един расов мъжки екземпляр с перфектно оформени крайници и леко перверзна усмивка.Не знам за щастие или за съжаление,виждам рядко мъже,които ми въздействат така омекващо.Когато ми се случи обаче,наистина се радвам.Значи момичето в мен още е живо.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 825
Нито едно дупе на света не може да раздвижи моите пеперуди! Първо - тест за интелигентност, после - събеседване.  
 
  Peace

# 8
  • Майничка
  • Мнения: 12 576
Не ми пърхат пеперуди. Пърхат, когато разбера, че е прочел повече книги от мен. Или поне колкото мен.

 newsm10 И да готви по-добре от мен!

# 9
  • Мнения: 3 268
Сега видях,че съм попаднала в компанията на сериозни жени и направо се изчервих за своята фриволност. Embarassed

# 10
  • Мнения: 4 555
Никога от физика не пърхат пеперудите ми.
Ох, как ми взе думите от устата  Rolling Eyes
При това обикновено никой не ми вярва като го кажа...

# 11
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Сега видях,че съм попаднала в компанията на сериозни жени и направо се изчервих за своята фриволност. Embarassed

Нищо, остави момичешкото у себе си. В него има чар...

# 12
  • София
  • Мнения: 1 176
Ако е непознат, ще му се порадвам /ако ми допада физиката му/. Ще погледам и в момента, в който изчезне от полезрението ми дори ще съм го забравила  Grinning

# 13
  • Мнения: 3 423
Случвало се е.

# 14
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
И като бях на 17г. не ми пъркаха насекоми от мъжкото продължение на гръбнака.
Сега още по-малко.

Общи условия

Активация на акаунт