Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора
Мили момичета,от няколко месеца чета форума и се радвам,че Ви има.Моля да ми отговорите:Аз съм на 31,имам момиченце на 11.Правим бебе от 3месеца,възможно ли е да не стане?Нямам аборти,нито проблеми просто сега се реших.Доктора каза,че всичко е на ред,но се притеснявам SmileЩе се радвам да получа вашите мнения и препоръки
Цитирай

Здравей  Very Happy мисля че нямаш повод засега да си задаваш такива въпроси Rolling Eyes Според мен се отдай на удоволствието от правенето на бебе.Желая ти успех и дано се похвалиш скоро Hug
П.П. А на самия въпрос дали е възможно да не стане......ами всичко е възможно в този живот  bouquet
Цитирай

в Надежда-та

Не виждам причина да не стане.
Успех Peace
ПП Каква е тази анкета newsm78
Цитирай

Пловдив

Анкетата ти в случая е излишна - първо, не си я направила както трябва и гласуване не може да има, второ - всички ще сме единодушни, че е възможно Laughing
Можеш да улесниш забременяването, по-точно да го ускориш, като почнеш да си следиш овулацията, най-лесно с тестове за овулация. Като си сигурна, че улучвате момента, ще се успокоиш и надявам се - ще се похвалиш съвсем скоро Smile
Цитирай

Пазарджик

Аз имам момиче на 10 години (навърши ги миналия месец). От една година се опитваме за братче....но не би... Sad
Не съм се отказала, ще опитаме поне още 2-3 месеца и тогава ще тръгнем по доктори. (иначе последно преди 6 месеца когато си правих профилактичен + цито на маска всичко си беше о.к.)
Опитваме, разбирай че спряхме да се пазим,но не съм гледала нито Ову кога ми е, нито съм мерила температура. Единствено  последния месец си взех тестове за ову и разбрах че сметките ми кога трябва да е излязоха напълно грешно.
На почти 31 съм, а съпруга ми на 39 - е и? немисля че ни е късно и че няма време, спокойна съм.
така трябва да си и ти. В началото много го мислех, но сега започнахме да правим пак "любов" а не бебе.
Желая ти спокойствие и успех   bouquet
Цитирай

София

Да възможно е .
Аз съм на 40. Имам дете на 16. От 6 години се опитваме и не става. Тогава бях на 34. Причини така и не се откриха - направихме абсолютно всички изследвания.
Моят съвет е да посетиш клиника по стерилитет, защото месец след месец, очаквайки този път да се получи се изнизват годините.
Пожелавам ти много скоро да се похвалиш с добра новина  Very Happy
Цитирай

Присъединявам се към Стеф и Денис! Peace

Добре е да направите спермограма в клиника по стерилитет! Така ще сте спокойни.
Успех! Wink
Цитирай

София

При много двойки второто дете не се получава. Не значи, че и при вас ще е така. 3 месеца опити, все пак, не е толкова дълъг срок.  Thinking Ако след още 3 месеца не стане тогава се заемете сериозно с изследвания. Нали лекарите казват, че след 30 г. срокът за опити е 6 м. и след това трябва да се търсят причините защо бебето не става. Ако искате да сте по-спокойни, направете спермограма в клиника по стерилитет, както вече са те посъветвали. Ако тя е ок, поне мъжкия фактор ще изключите.
УСПЕХ!  Hug
Цитирай

най-хубавото място

Аз не съм гадателка за това не мога да ти отговоря.Може и да стане е може и да не стане Peace
Цитирай

Варна

божа работа-ще стане ли, няма ли да стане и КОГА точно ще стане! Желая ти успех и дано скоро се похеалиш!
Цитирай

Габрово

Защо да не е възможно?!Вярвай,че ще стане и ще стане. Wink
Цитирай

B HONDA CIVIC

3 месеца не са много НО можеш да си направиш профилактичен преглед Peace
Цитирай

И аз съм на мнение, че времето от 3 месеца е малк за да се правият кардинални и не добри заключения. Положителната нагласа и душевния мир са много важни за да се зачене бебче, сигурна съм Peace Успех ти желая  bouquet
Цитирай

София

Аз съм на 33, почти 34 всъщност(ще ги навърша след 4 мес.), имам дъщеря на 7,5г и от 3 мес и ние "работим" за второ. На този етап не съм се притеснила и не мисля че има повод за това, аз също не меря температури и не следя овулации засега....Смятам, че въпроси от сорта "Възможно ли е да не стане?" само биха навредили, така, че мисли позитивно и успех Peace
Цитирай

София

има една приказка - там където е текло ще тече пак Love
Ше стане - просто е въпрос на време и съдба Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора