Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Бургас

Здравейте, мами
Жената на брат ми ще си има бебче и иска да роди в Сливен,защото в Бургас условията са ужас.Има ли някоя от вас ,която да е раждала там?Моля дайте ми информация как да се свържем с някоя от частните клиники и коя е най-добрата.
PS:Тя трябва да ражда със секцио
Цитирай

Бургас

И аз съм от тия дето нещат и да чуят за Бургас.Аз лично получих информация от една мама Силвето 85 .Можете де и пишете на лични ще ви каже каквото знае.
Цитирай

Бургас

Защо не се поинтересувате за Варна. Според мен е по добрия вариант. Чувала съм че нямат кувиози в Сливен и при евентуални усложнения ги карат с линейка в Бургас. Иначе обстановката и отношението е на ниво. За това спор няма. Аз в крайна сметка реших да си остана тука да раждам, но също се интересувах по този въпрос.
Цитирай

Попитай в сливенската тема- http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=216001.0;all Peace
Цитирай

Бургас

Ами разкажете нещо за Бургаското родилно.Толкова ли е страшно ,бе хора?
Цитирай

Варна

ТОва е добър съвет.
Но ако жената е от Бургас, защо не дойде във Варна? Тук във форума ще намериш много отзиви за частната клиника, както и за платените места в АГ и Окръжна болница.
Цитирай
Най-добрата клиника в Сливен е Окръжна болница.Разполага с най-добрите специалисти-акушер-гинеколози и неонатолози.Естествено и със съвременни кувьози.Ако все пак държи на частна клиника-да отиде в клиника Ева
Цитирай

Сливен

Аз съм една от мамите раждали в Окръжна болница Сливен. Потвърждавам че там условията са много добри, отделението е изцяло обновено, все едно си в хотелска стая, с отделна тоалетна и баня, телевизор, неонатологичното отделение има страшно много кувиози, даже когато аз раждах им дариха два-три нови. Анестезиолозите са страхотни и отношението също е много добро. Ако раждаш в частна поликлиника в Сливен, повечето нямат кувиози и ако има проблем с бебето го водят в Окръжна. А и родилното вече е обзаведено с нов триизмерен видеозон. Crazy Пожелавам ти леко раждане.
Цитирай

БУРГАС

Аз също съм от Бургас и родих преди 3 седмици в Майчин дом Варна. Много доволна останах от всичко и знам, че Варна е за предпочитане пред Сливен. И все пак съм чувала доста добри отзиви за Сливенската клиника Peace.
Цитирай
ЗДРАВЕЙТЕ,АЗ СЪЩО СЪМ ОТ БУРГАС ИМИ ПРЕДСТОИ РАЖДАНЕ СИГУРНО ЩЕ БЪДЕ  ИЛИ ВЪВ ВАРНА  ИЛИ СЛИВЕН.ИСКАМ ДА ВИ ПИТАМ КАТО СЕ РОДИ БЕБЕТО СЕ ВПИСВА В РЕГИСТРИТЕ КАДЕТО Е РОДЕНО.ТРУДНА ЛИ Е ПРОЦЕДУРАТА  ЗА СМЕНЯНЕ НА РЕГИСТРАЦИЯТА НА ДЕТЕТО ПРИМЕРНО ОТ ВАРНА В БУРГАС ДА МИ ДАДЕТЕ НЯКАКВИ СЪВЕТИ И КАК ПО ТОЧНО СТАВА.ЩЕ СЪМ ВИ МН.БЛАГОДАРНА.
Цитирай

Сливен

е то регистрацията лесно ще се смени - както на възрастен човек. Подаваш заявление в Общината за смяна на настоящ/постоянен адрес на детето. Не това е проблем - проблем ще е когато трябва да се правят някакви справки - свидетелство за съдимост например, и други разбира се(сега не се сещам).
Цитирай
И аз съм от Бургас. Термина ми е 06.01.2008 и не искам да раждам в бургаската болница, имам 2 нормални раждания там (чудни спомени). Сега се двоумя между Ева - Сливен и Майчин дом - Варна. Зимата наближава и не се знае какво време ще е по Коледа-Нова година. Предпочитам да пътувам за Сливен, защото се минава по магистрала и малко по-бързо се стига, отколкото до Варна. Аз бих искала да родя естествено, но с епидурална упойка. Във Варна я има с доплащане, а как е в Ева? Предлагат ли новите видове анестезии, добри ли са в тази област? Има ли някой, който е родил с такава упойка в Ева и как е минало всичко, колко струваше?
Цитирай

Сливен

аз раждах в Ева-много хубава малка клиника Peace
с много добри специалисти и внимателен персонал Wink
за упойките не знам-но се плащат де Rolling Eyes
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.