Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 31 авг. 2007, 18:11 ч.

Пастет ?

• 586
  • 7
  •   1
Отговори
Някой виждал ли е вносен пастет по магазините във Варна ?Преди години пускаха немски ли беше чехски ли ... не се сещам ? newsm78
Но беше страхотен на вкус .Беше много ситно смлян с различни съставки т.е. различни видове , бяха и в различни опаковки.

# 1
Незнам точно за какъв пастет питаш, но проверявала ли си в някой от по големите магазини, където има и повече стоки - Пикадили, Метро

# 2
 Twisted Evil о да
зависи и за какъв пастет става на  въпрос
на  рио маре има много хубав от риба тон  - в пикадили съм засичала  Flutter

# 3
Не от риба .

# 4
в пикадили даже  имат  някаква промоция на вносен пастет - не рибен , но не се заинтеросовах, защото не ям месо  bowuu
предполагам, че в по -големите ммагазини има
http://www.bgmenu.com/default.aspx?c=100&l=134
http://www.metro.bg/
 тук може да погледнеш какво предлагат

# 5
  • weltweit
Някой виждал ли е вносен пастет по магазините във Варна ?Преди години пускаха немски ли беше чехски ли ... не се сещам ? newsm78
Но беше страхотен на вкус .Беше много ситно смлян с различни съставки т.е. различни видове , бяха и в различни опаковки.
Да не е бил френски в едни малки опакови пластмасови, отгоре с капаче и с фолио преди да ги отвориш. бяха много хубави и имаше поне 5-6 вида. Купувала съм ги преди около година-две от магазини фамилия, ама незнам дали ги има още  newsm78

# 6
Да не е бил френски в едни малки опакови пластмасови, отгоре с капаче и с фолио преди да ги отвориш. бяха много хубави и имаше поне 5-6 вида. Купувала съм ги преди около година-две от магазини фамилия, ама незнам дали ги има още  newsm78
Да същите предполагам .За съжаление във Варна нямаме Фамилия. Cry Sad

# 7
  • weltweit
За съжаление във Варна нямаме Фамилия. Cry Sad
Не ви и трябва  Sick но наистина само от там съм го купувала като се замисля  Thinking можеш да пробваш пастета на кфм, който е насипен и отгоре с желирани зеленчуци, последно такъв съм купувала и беше хубав . Иначе като ходя до била или пикадили ще погледа  дали случайно го има там, че се сещам за опаковката  Wink

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт