Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 57 отговора

Мислите ли, че на къдрава коса ще стоят добре кичури?
Моята е сравнително къдрава и честно казано ми се струва, че няма да се получат добре. В смисъл горе ще се виждат, а надолу като се образуват къдриците ще се омешат много. Има ли някоя от вас, която да е пробвала такова нещо?
Аз по принцип хич не искам кичури, но косата ми на някои места (основно отпред) е доста побеляла и си личи много. За да ги скрия се боядисвам цялата в естествения ми цвят и се стремя максимално да разреждам боядисванията, защото не ми се иска да си третирам толкова косата. Мисълта обаче, че до края на живота ми ще трябва все да се боядисвам леко ме плаши. Заради това се чудех дали да не пробвам кичури, поне няма да боядисвам цялата коса. Ще се получи ли според вас?
Ето и снимка, мисля, че добре ми се вижда косата:
http://i28.photobucket.com/albums/c202/lizzy_ms/SPA50018mmmmmm.jpg
Цитирай

София

Страхотна ти е косата! Hug

Според мен недей да рискуваш с кичури.
Ще се загуби красотата й. Wink
Цитирай

До морето

Според мен е по-добре без кичури  newsm78
Цитирай

sofia

не съм ти виждала косата Twisted Evil,но опит ти казвам,4е на къдрава ли4ът пове4е.Оформят се самите къдрици по ки4урите (или обратното) и ефекта е страхотен Peace
Цитирай

София

Мислите ли, че на къдрава коса ще стоят добре кичури?
Моята е сравнително къдрава и честно казано ми се струва, че няма да се получат добре. В смисъл горе ще се виждат, а надолу като се образуват къдриците ще се омешат много. Има ли някоя от вас, която да е пробвала такова нещо?
Аз по принцип хич не искам кичури, но косата ми на някои места (основно отпред) е доста побеляла и си личи много. За да ги скрия се боядисвам цялата в естествения ми цвят и се стремя максимално да разреждам боядисванията, защото не ми се иска да си третирам толкова косата. Мисълта обаче, че до края на живота ми ще трябва все да се боядисвам леко ме плаши. Заради това се чудех дали да не пробвам кичури, поне няма да боядисвам цялата коса. Ще се получи ли според вас?
Ето и снимка, мисля, че добре ми се вижда косата:
http://i28.photobucket.com/albums/c202/lizzy_ms/SPA50018mmmmmm.jpg
Не се заблуждавай, че кичурите са щадящи за косата ти.
Ако си решила да си слагаш руси кичури, смятам, че разликата ще е много рязка, защото косата ти е тъмничка.
Успех! Каквото и да решиш да правиш.
  Wink
Цитирай

Atlanta ,USA

Стават и стоят добре .Плетат се по-редки и по-широки .Ако не си правила досега ,направи ги двуцветни .Интересно е .След процедурата накарай да те изправят да се видиш как са подредени .И пусни после снимка да те видим .
Цитирай

Germany

Аз лично смятам, че кичури стоят по-ефектно на къдрава коса. Но да са тънички и да се преплитат с основата, да не са много контрастиращи. Имам приятелка с подобна коса и кичури и е много сладурско. При нея обаче след неколкократно правене косата и малко поизтъня сякаш, трябваше и доста време да я направи като преди това.
Цитирай

РусЙе

Пиша ти от името на моята фризьорка, която е до мен сега: Mr. Green
Стават всякакви кичури, съобразени с лицето ти и кожата. Правят се малко по-плътни, да си личат. Според нея не трябва да са много светли. Cool

Само да добавя, че е много добра колористка. Very Happy
Цитирай

Не се заблуждавай, че кичурите са щадящи за косата ти.
Ако си решила да си слагаш руси кичури, смятам, че разликата ще е много рязка, защото косата ти е тъмничка.
Успех! Каквото и да решиш да правиш.
  Wink
Shocked О, в никакъв случай не говоря за руси кичури. Аз не искам да си личат особено, най-вероятно ще са или леко червеникави или 1-2 тона по-светли от моята коса.

Правят се малко по-плътни, да си личат.
Ами аз честно казано не държа да си личат особено, стига ми колкото да покрият белите косми.

Ще взема да потърся разни снимки в интернет, дали ще има някъде такова чудо.
Цитирай

София

Става, стига да не са много отчетливи. Няколко тона по - тъмни или по - светли от косата ще стоят добре. Тъкмо ще се разнообразиш.
Цитирай

ВАРНА

стават и стоят страхотно, аз самата съм с къдрава коса и съм много доволна, освежават прическата пробвай  newsm10
Цитирай

стават и стоят страхотно, аз самата съм с къдрава коса и съм много доволна, освежават прическата пробвай  newsm10
А би ли дала снимка, ако не искаш тук може и на лични?
Цитирай

ВАРНА

за съжаление нямам на харда, а сд-то ми се прецака и не чете двд-та, на каквито съм ги записала  newsm70
Цитирай

Няма проблем, беше ми любопитно как изглежда просто Smile
Иначе май се навивам да пробвам. А и предполагам, че ако цветът не е много различен от моя и не ми хареса ще мога сравнително лесно да си ги махна после.
А кичурите на колко време трябва да се боядисват, има ли шанс да изглеждам добре след повече от 1 месец?
Цитирай

ВАРНА

зависи колко бързо ти расте косата и какъв цвят ги направиш, аз съм тъмно руса и си направих пепелно руси, изглеждаха супер, пък и като ми израстна косата стояха добре, друг е въпроса че вече съм изцяло руса  35 чувала съм че на тъмна коса се поддържат по-трудно, но много зависи и от фризьорката, която ти ги прави
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 57 отговора