Кичури на къдрава коса?

  • 8 781
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 104
за съжаление, белите коси с годините се увеличават, така че вземаш мерки ако те  дразнят - боя на цялата коса, няма друг начин

# 31
  • Мнения: 6 901
Е аз предполагам, че и с кичури ще стане. Още повече, че поне не са по цялата коса, а основно отпред.

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Моята коса е като твоята,разликата е в дължината.Няма как и аз имам бели коси. Mr. GreenКоито като ги видя и  #Cussing out
Опитах кичури,мислейки си че така няма да се занимавам с боядисване,понеже белите косми се сливат с кичурите,ама така и не се възприех,аз съм синеока и имах едно такова бледо излъчване.Иначе съм опитвала на 3 пъти. Grinning
Сега боядисвам кестенява,хем няма бели коси,хем имам блясък. Grinning
Можеш да опиташ с кичури и ако не се харесаш да върнеш кестенявото.
А иначе имах предвид,че на снимката цветът ти отива . Peace


Белите коси са гадно нещо,но затова са измислили и боята за коса.Това е единственият начин да ги покриеш.Ако си сигурна,че имаш само отпред наистина би могла да боядисваш със същия тон,като цвета на косата само отпред,но пак не е гаранция,че няма да има разлика.
М/у другото на кичурите модата отмина вече,но ако се харесаш това е без значение.Виждала съм мацки с руси кичури само на бретона стои наистина добре,и ако имаш мерак пробвай,защо не??Все пак сме жени и отвреме на време имаме нужда да променим нещо.
 Peace

Последна редакция: нд, 02 сеп 2007, 13:42 от kloie

# 33
  • Мнения: 6 901
Сега боядисвам кестенява,хем няма бели коси,хем имам блясък. Grinning
И аз така правя в момента. Просто ми е досадно, не ми се занимава, а и не искам да си третирам отсега толкова много косата, все пак съм на 20.
А за цвета благодаря, но както казах нямам намерение да го сменям.
В една друга тема видях за някакъв лосион за възвръщане на цвета, та сега се чудя дали да не го пробвам, така че кичурите може би ще поизчакат малко.

# 34
  • Мнения: 17 546
Много харесвам кичури! И моята коса е къдрава, но е по-къса. Опитах няколко пъти и при мен не се получава, и тънки правих и по-дебели, и с фолио... Като се разроши малко и се размесват, става... като прошарена цялата коса, а не на обособени кичури. Не ми харесва как стои и дни след това боядисвам пак цялата коса. Но не се отказах да пробвам и преди месец Mr. Green май вече се убедих, че кичурите не са за мен!

# 35
  • Мнения: 3 576
Кичури на къдрава коса не отиват, казвам го от личен опит.
Ако искаш да изглеждат добре трябва непрекъснато да си изправяш косата на сешоар...

# 36
  • София
  • Мнения: 18 679
Според мен на къдрава коса стоят страхотно кичурите Peace Аз съм с чуплива коса и ако я разреша след миене - става права, ако я намачкам с пяна - става къдрава. С кичури съм и мога да ти кажа, че когато я начупя, става фантастично.
Но кичурите ще ти изтощят косата много повече от боята, имай го предвид.

# 37
Моята коса е къдрава и миналото лято беше на ки4ури ето така:
http://images.tsvetana.multiply.com/image/6/photos/8/1200x120/3/ … 87.JPG?et=VFOeAl%
На мен ми харесва, но това лято реших без кичури.

# 38
  • Мнения: 17 546
Моята коса е къдрава и миналото лято беше на ки4ури ето така:
http://images.tsvetana.multiply.com/image/6/photos/8/1200x120/3/ … 87.JPG?et=VFOeAl%
На мен ми харесва, но това лято реших без кичури.
Не се вижда снимката!

# 39
  • Мнения: 6 901
Но кичурите ще ти изтощят косата много повече от боята, имай го предвид.
Е, добре, защо е така? Някой може ли да обясни защото аз не схващам?

# 40
# 41
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Аз веднъж рискувах с кичури и вече никога няма и да си помисля да го направя. После ми трябваше година да ги заличавам /защото не исках все пак да се подстригвам нула номер/. Имаш страхотна коса, кичурите според мен няма да ти стоят добре. Също така не се заблуждавай, че кичурите са по-малко вредни от боята. Според мен те даже повече увреждат косата

# 42


Моята коса е къдрава и миналото лято беше на ки4ури ето така:

На мен ми харесва, но това лято реших без кичури.

# 43
  • Мнения: 6 901
Благодаря за снимките, не изглеждат зле, но моята коса не е точно такава, по-скоро на масури става и пак ми е трудно да си представя как ще изглеждам.
Но продължавам да питам защо кичурите са по-вредни от боята?

# 44
  • Мнения: 17 546

Моята коса е къдрава и миналото лято беше на ки4ури ето така:

На мен ми харесва, но това лято реших без кичури.
Thinking честно да ти кажа, на снимката ли не си личи... ама не изглежда никак на кичури!

Общи условия

Активация на акаунт