Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Дъщеря ми е на 7 месеца. От известно време като я слагам да си стои на крачетата, забелязах, че си криви стъпалата навън - стъпва като жабче. Водих я на ортопед и той ми каза, че има леко изкривяване в петичката, но че не е сериозно и с течение на времето ще се оправи от само себе си. Каза още, че може да се наложи когато стане на 1.6 г., в обувките и да се сложи нещо (не разбрах точно какво), за да оправи това кривене. Имали ли сте този проблеми как се оправиха при вас нещата? Много ми е притеснено!
Цитирай

Щом си ходила на ортопед и ти е казал това, не се притеснявай толкова, на мен ми се струва, че е много рано да стъпва детето. Купете му ортопедични обувки за прохождането, а доктора сигурно е говорил за ортопедични стелки. Дано му няма нищо на детето. Успех.
Цитирай

Наистина е рано да стъпва детето и е много рано да се каже има ли някакво изкривяване.Походката на детето се формира докъм 5-тата година.Според мен няма място за притеснения.
Цитирай

Русе

много е рано да се каже какво му има на детето,такива изкривявания се наблюдават много често при проходилите деца а вие още не сте проходили. Не мисля даже че могат да се използват стелки или ортопедични обувки по рано от 3год. Дори и да има нещо,някакво лечение  се предприема след 3год.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.