Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

София

http://www.zdrave.bg/index.php?c=n&id=2660
Аз лично, хлебчето си го пека у дома(като повечето мами тук Wink) и съм използвала всякакви начини на съхранение, но за момента съм се спряла на увиване в памучна покривчица, която ми е само за хляба. Докато изстине го поставям на кръгла решетка и после увивам в покривката.
Интересно ми е вие по какъв начин съхранявате хляба. Hug
Цитирай

край морето

От както се помня баба ми все сама си пече хляба и си го съхранява като го увива в памучна покривка
Цитирай

София

Аз не пека хляб. Всъщност ние ядем много малко хляб - един хляб го "борим" около 2 седмици. Съхранявам го в найлоново пликче в хладилника. Така издържа много дълго
Цитирай

Mediterraneo

Не пека хляб, но от скоро установих, че в хладилника хлябът се запазва много дълго време в чудесно състояние.
Цитирай

Съхранявам го в найлоново пликче в хладилника. Така издържа много дълго
Когато бях на гости на баба ми, тя съхраняваше хляба си по същият начин.
Цитирай

Стара Загора

Аз съшо пека хляб в къщи. По принцип го съхранявам увит в памучна кърпа. Но скоро, в най-големите жеги го оставих пак в кърпата в кутията за хляб и до вечерта беше станал на каша. Отвратително изглеждаше. Оттогава - с кърпата и в хладилника. Поне докато стане по-хладно.
Цитирай

София

В найлонов плик , но не в хладилника ...... колкото издържи толко , ако не хвърлям на гълъбите
И без това , хляба е най - малкия разход
Цитирай

софия

Купувам хляб, не пека.Съхранявам го във фризера, после притоплям в микровълновата на грил и микровълни.
Цитирай

София

В хладилника!  Peace
Цитирай

Благоевград

Peace
Цитирай

в полите на Балкана

И така  Peace
Цитирай

Не пека хляб,а купувам и то  сравнително рядко.Държа го в хладилника Smile
Цитирай

Mr. Green Абе хора вие хлебарки- нямате ли?  35
Цитирай

gatorland

Тукашния всичкия идва в найлон, държа го в хладилника, защото мноооого рядко ядем хляб.
Цитирай

Тукашния всичкия идва в найлон, държа го в хладилника, защото мноооого рядко ядем хляб.

Shocked Вашия хляб плесенясва ли? Laughing Аз моя държа без хладилник по 2 седмици понякога и нищо му няма.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора