Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 септ. 2007, 11:09 ч.

Вече не знам какво да правя

• 603
  • 9
  •   1
Отговори
Ще споделя проблема си и с вас и много се надявам да получа някои съвети.От 5 години имам нещо като цистит.Симптомите ми са желание за често уриниране (почти непрекъснато), нямам болка освен малко неприятно усещане по време на самото уриниране.Появяваше се от време на време и отшумяваше за около 2-3 дена,понякога и за около седмица.Ходила съм на лекари и те ми изписваха билки и цистон.Преди около година ми откриха вагинозни гъбички и като ги излекувах около 6 месеца нямах проблеми с цистита и гинеколога ми каза,че заради тях съм имала проблеми с уринирането.Да,обаче сега нямам гъбички,а положението много се влоши-след морето (не знам дали има някаква връзка) получих бяло течение за няколко дена и от вчера не само че ми се пишка често,а не мога, ами даже и се изпускам по малко без да се усетя  Embarassed . Сега съм си сложила една превръзка и не излизам от нас-чакам да дойде понеделник и да отида но лекар,само че вече не знам нито при какъв лекар, нито при кой.Момичета плаче ми се, омръзна ми.

# 1
Задължително на гинеколог,защото най-вероятно от морето си получила отново гъбички,пусни си изсл.на урина и ако гинекологът прецени е хубаво и консултация с уролог.Докато отидеш на лекар,ако много те боли може да пиеш чайче от мечо грозде,бял равнец,но това няма да реши проблема ти,а просто ще ти донесе временно облекчение.

# 2
а правила ли си изследване на стерилна урина-да не би да има бактерии...?

# 3
а правила ли си изследване на стерилна урина-да не би да има бактерии...?

Правих-няма никакви бактерии.Не знам дали пък не е нещо на пикочния мехур, въпреки, че и него го гледаха.

# 4
  • София
Опитай да се наливаш с много течности,които знаеш,че ти предизвикват често уриниране.Може да си вземеш Ciprofloxacin,да те по-облекчи до понеделник. Но задължително после на лекар.

# 5
В Пирогов правят изследване , една от вероятностите е задържане на урина .

# 6
Много лошо...  Sad

# 7
Не отлагай прегледа, може да се наложи и прием на антибиотици.
И по-добре е консултация с уролог. Ако се наложи той ще те препрати за изследвания и при гинеколог.
Неоренал е много добра билкова добавка. Но трябва да се пие поне 3 месеца. И прием на много течности и избягвай всичко, което си забелязала, че провокира симптомите - простуда, студени крака, задържане на урина и т.н.

# 8
Благодаря за съветите.Ciprofloxacyn пих, обаче от него веднага ми излизат гъбички и става един омагьосан кръг, защото те пък влошават положението.Дано в понеделник да попадна на някой специалист иначе не знам - може да пробвам с хомеопатия.Благодаря ви още веднъж   Peace

# 9
И на мен ми се случва по някога.Чувала съм,че веднъж появили се цистит отърване няма.Има периоди в който всичко е О-кей,но след извистно време пак.
Мен ме облекчава чая от Мечо грозде.В такива случай се наливам с много течности .Добре действа и топлото, пускам си една печка духалка и сядам на земятя срещу нея.По цели нощи съм карала така.
 Но задължително еди на лекар,че това възпаление може да стегне до бъбреците.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт