Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 60 отговора

Монтана

Да ВИ попитам: занимавате ли се с нещо което ВИ доставя удоволствие извън къщи и семейството?
Аз се занимавам с народни танци  newsm68 newsm68 и мога да споделя че след всяка репетиция се чувствам на 100% заредена с енергия  newsm44.Там се чувствам без ангажименти и не мисля за нищо друго.Разтоварвам се напълно
Споделете и вие с какво се занимавате извън семейството или с какво се бихте занимавали?
Цитирай

Нищо и ми е гадно и нервно,трябва да се захвана с нещо! Peace
Цитирай

Аз също ходя на народни танци  Flutter
И се чувствам по същият начин, както теб  Peace
Това са моите спа процедури  Laughing
Цитирай

Монтана

Мама на принцеса-от колко време се занимаваш с това и къде ги посещаваш?Вероятно имаме общи интереси  Peace
Цитирай

София

Ами аз...не извън къщи...но имам много странно хоби. Обичам да чета медицинска литература Embarassed Статии, справочници, научнопопулярни филми за анатомия, изследвания и т.н. Осъзнавам, че вероятно си сбърках професията newsm78 Но пък няма лошо нещо да ти е супер интересно, без да го работиш, нали така?
Цитирай

От една година!
Една приятелка ходеше, а аз се не се навивах!
Отидох един път и от тогава няма пропуск  Laughing
В "Тракия", 60 - класно!
Цитирай

София

Нищо не ми доставя удоволствие, ако не го върша със съпруга си. Заедно ходим по планините, заедно се катерим, всичко правим заедно. извън къщи нищо не ни носи удоволствие...
Цитирай

край морето

Ходя на йога и след всяко посещение се чувствам като нов човек  Laughing Доставя ми  страхотно удоволствие и ме зарежда с положителна енергия
Цитирай

Добре де,а мъжете ви как приемат извънкъщните ви заниманията? С моя например не мога да изляза на глава. Харесах си един курс по керамика обаче не иска и да чуе, че ще ме няма всяка събота за около 4 часа. Не че като сме заедно правим нещо кой знае какво, но ме дразни това, че е толкова категоричен за нещо безобидно.
Цитирай

Бургас

Ами аз...не извън къщи...но имам много странно хоби. Обичам да чета медицинска литература Embarassed Статии, справочници, научнопопулярни филми за анатомия, изследвания и т.н. Осъзнавам, че вероятно си сбърках професията newsm78 Но пък няма лошо нещо да ти е супер интересно, без да го работиш, нали така?
Правя абсолютно същото.
Цитирай

Всъщност...не...Интернетът и компютърът са ми вкъщи, основните ми хобита и занимания за извънработно време са на него. Тъй че - не. Смятам да запиша курс по астрология, който ще е извън къщи...Но не знам кога ще стане.
Цитирай

Не, не се занимавам с нищо извън къщи, а май трябва, пролетта и есента ходя да бягам в парка, защотото зимата и лятото нестава,зимата е студено за такива неща, а лятото пък е много топло. Ада ви попитам някой от вас мами тренират ли на лежанки, вдигате на тежести, боксова круша, каране на велосипед-нещо от рода...?
Цитирай

Степ аеробика,три пъти седмично,
хем спортувам,хем се чувствам така както мамите които ходят на народни танци,няма просто нещо което може така да ме  зареди и отпусне .Някой питаше как реагират съпрузите,за моя не е проблем,въпреки че трябва да гледа малката през това време.
Цитирай

От скоро ходя на фитнес, два пъти седмично. Поводът беше да вляза малко във форма, но се разтоварвам и психически. Връщам се вкъщи заредена  с енергия и добро настроение. А що се отнася до съпруга ми - той ме подкрепя безрезервно.
Цитирай

От скоро ходя на фитнес, два пъти седмично. Поводът беше да вляза малко във форма, но се разтоварвам и психически. Връщам се вкъщи заредена  с енергия и добро настроение. А що се отнася до съпруга ми - той ме подкрепя безрезервно.
Браво, еи аз ходих по едно време, но се оказах- защото нямах никакво време, сега като ми напомни мисля пак да започна да ходя...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 60 отговора