Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

Варна

Здравейте,

Прочетох за скандала с млякото на фирма Милупа и реших да заменя фирмата с друга.

Можете ли да ми препоръчате адаптирано мляко за новородено, което да започна да купувам вместо Милумил? Разбрах, че Аптамил е добро, но все пак е на МИЛУПА..

Благодаря Ви за съдействието!

Поздрави!
Цитирай

Варна/София

Humana  Peace
Цитирай

Свищов

какъв скандал,за негодната партида ли с трайност до 23.02.
  може с Нутрилон
Цитирай

в сърцето на мъжа си!

тук ще прочетеш колкото мнения, толкова майки. Аз препоръчвам Хип
Цитирай

Новото Lactana BIO Peace - има много качества, но мисля, че е по-скъпичко от Милупата  newsm78 (трябва да провериш, ако това е важно за теб)
Цитирай

Германия

Какъв скандал с Милупа... Доколкото знам това е много стара история и оттогава нищо не е имало. За мен това е най-добрата фирма на пазара поради много причини и не бих заменила  АПТАМИЛ с никое друго мляко...  newsm03 Все пак ако си решила да го смениш, пробвай НЕСТЛЕ и те са добри.
Цитирай

Пловдив

Humana   newsm10
Цитирай

Белгия/София

Какъв скандал с Милупа... Доколкото знам това е много стара история и оттогава нищо не е имало. За мен това е най-добрата фирма на пазара поради много причини и не бих заменила  АПТАМИЛ с никое друго мляко... 

Подкрепям  Peace И не само оттогава, а и тогава също нищо не е имало.
А ако все пак имаш притеснения - Нутрилон  Peace
Цитирай

София

За този "скандал" става дума, предполагам:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=201384.0
Цитирай

В полето на неограничените възможности.

Аптамил!  Peace
Цитирай

София

На Ина Нутрилон не й действаше добре, рядко черно блатисто ако и го смених с ХИПП-розов с пробиотици. Да чукна на дърво ака 2 пъти на ден леко гъсто но мисля, че е от Саб симплекса. Един вид съм доволна. От много четене знам че ако пуснеш анкета Нутрилона бие всички други освен Милупа. Успех!
Цитирай

гр.София

Аптамил!  Peace
Цитирай

под шипковия храст

Какъв скандал с Милупа... Доколкото знам това е много стара история и оттогава нищо не е имало. За мен това е най-добрата фирма на пазара поради много причини и не бих заменила  АПТАМИЛ с никое друго мляко... 
Подкрепям  Peace И не само оттогава, а и тогава също нищо не е имало.

Peace а и поне правят рутинни проверки. интересно ми е дали и другите млека се проверяват, особено онези, които са за нашия пазар? Аз оставам на Милумил. Crossing Arms
Цитирай

Аз също оставам на Milumil.  newsm10
Цитирай

на морския бряг

аз препоръчвам Нутрилон  Peace

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора