клетви които даваме

  • 1 576
  • 29
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 20
Вярвате ли в клетвите които  давате?

Последна редакция: сб, 01 сеп 2007, 15:42 от Reza

# 1
  • Мнения: 5 577
не давам никога клетви, заричам се, но само толкова.  Stop

# 2
  • Мнения: 3 830
Вярвам. Рядко давам клетва, но винаги я давам с ясните мисъл и решимост да я изпълня!  Naughty

# 3
  • Мнения: 6 990
Не давам клетви. Напомнят ми лат.ам. сериали.
Обещавам. Разтегливо. Mr. Green

# 4
  • Мнения: 2 196
Не давам клетви. Naughty
С годините се научих и да не се заричам.

# 5
  • Мнения: 669
Не давам клетви. Naughty
С годините се научих и да не се заричам.
Peace

# 6
# 7
  • Мнения: 25 398
Нито кълна, нито се кълна.
Има си хора за всичко...  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 353
Не давам клетви !!!.И не ми допадат хора които се кълнат или кълнат някой друг Naughty.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 750
Един път ми се наложи да дам клетва, по принуда или по-скоро от страх. Беше ужасно неприятно, тежи ми. Дали вярвам, не знам, но не съм я нарушавала, пак от страх, предполагам.
Затова вече не се кълна и обещания почти не давам.

# 10
  • Мнения: 1 353
Един път ми се наложи да дам клетва, по принуда или по-скоро от страх. Беше ужасно неприятно, тежи ми. Дали вярвам, не знам, но не съм я нарушавала, пак от страх, предполагам.
Затова вече не се кълна и обещания почти не давам.
В какъв смисъл ти се наложи?

# 11
  • София
  • Мнения: 1 750
Ситуацията го наложи, човекът, с който бях го наложи... сложни и отдавна минали работи...   Confused

# 12
  • Мнения: 417
Не давам клетви и обещания много, много не давам.

# 13
  • Мнения: 2 252
...какви клетви, бе...като кажа нещо,да завърша изречението със "заклевам се" ли?....много циганско ми звучи...не говоря така аз Mr. Green

# 14
  • Мнения: 1 568
Не се кална въобще,нито заклевам...или там както се казва Naughty

# 15
  • Мнения: 2 199
пак ще се срещнем след 10 години...  Blush

# 16
  • Мнения: 2 211
Не се заклевам.

# 17
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не се кълна, но обещая ли нещо - държа на думата си. Понякога ми е много трудно, но принципите ми са си принципи.

# 18
  • Мнения: 3 569
Клетви много рядко давам. По-често ми се случва да проклинам - "Да умреш у кофите", "20 години жена да не видиш", "Хотел да построиш с камъни от бъбреците" и др. такива  Joy

# 19
  • някъде
  • Мнения: 4 954
не се заклевам

# 20
  • Мнения: 312
И на мен ми звучи доста абсурно и по "цигански" човек да се кълне, но..... хора за всичко си има.  Thinking а дори не се и сещам кога за последен път съм чувала някой да се кълне.

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 767
Не се кълна, макар че са ме карали да се заклевам - сама никога не би ми хрумнала такава дивотия.
И не кълна народа, ако не броим 'триста (числото варира) цирки на гъза да им излезнат', обикновено насочено към Енергото или Топлофикация.

# 22
  • Oslo
  • Мнения: 659
Никога не се кълна. За себе си съм стигнала до извода, че ако се закълнеш никога да не направиш нещо животът (или съдбата) задължително след време те поставя в ситуация да го направиш!

# 23
  • Мнения: 4 633
 Вярвам. Давала съм два пъти.

# 24
  • Мнения: 2 849
Не давам клетви ,тц ...

# 25
  • Мнения: 3 782
Не давам клетви, не и от както хората които са ми давали не са ги изпълнили? Защо да се хабя като няма да стане? Иначе държа на обещанието си, много. Каквото обещая го свършвам.

# 26
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Заклевам се, че никога не се заклевам  Mr. Green

# 27
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Един път съм се заклел да пазя родината. Втори път се врекох в съпругата си на сватбата.
И двете клетви ги спазвам ....
но иначе за глупости да се кълна .....

# 28
# 29
  • Мнения: 799
Клетви много рядко давам. По-често ми се случва да проклинам - "Да умреш у кофите", "20 години жена да не видиш", "Хотел да построиш с камъни от бъбреците" и др. такива  Joy
Joy Тая с хотела ще влезе в шофьорския ми репертоар  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт