«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

улинари€
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-9 от 9 отговора

—офи€

ћнени€: 163
ћол€ ¬и дайте ми н€каква рецепта за скариди.  упих, а сега ги гледам и се чуд€ какво да ги прав€. ѕо принцип много обичам вс€какви морски неща и като вид€х, че продават пресни скариди се нахвърлих и купих, ама не се сетих че всъщност не мога да ги сгатв€ newsm78
÷итирай

ћнени€: 2 539
 ато за начало можеш да ги свариш.
—лагаш водата да заври и след завирането й пускаш скаридите вътре.¬ар€т се докато порозове€т.¬одата тр€бва да е подсолена.
¬нимавай, защото за секундичка кипват и после ще тр€бва да чистиш печката.
—лед като са сварени можеш и нищо повече да не ги правиш, а да си ги хапваш така.— биричка, например.ћ-м-м... Crazy
јко решиш да правиш нещо с т€х ,тр€бва да преглътнеш мисълта, че ако не са изчистени винаги се усещат обвивките им.
÷итирай

√ърци€

ћнени€: 2 349
ƒала съм н€колко рецепти в категори€ ћорски дарове
÷итирай

—офи€

Ѕлагодар€ ви.  bouquet ћай ще се спра на варианта да ги свар€ и после може леко на тигана с масълце,  ч.пипер и чесън. яла съм ги н€къде така, ама не знаех дали преди това се свар€ват или направо се пържат.
÷итирай

√ърци€

ћнени€: 2 349
јко искаш да ги пържиш, в никакъв случай не ги вари преди това, ще станат безвкусни. —ложи ги направо в тигана.
÷итирай

—офи€

јко искаш да ги пържиш, в никакъв случай не ги вари преди това, ще станат безвкусни.

ћного ти благодар€. »скам ги вкусни, затова н€ма да ги вар€ предварително. chef —ега се заемам.
÷итирай

край морето

ћнени€: 3 623
jenap станаха ли скаридите?  ажи по какъв начин ги направи
÷итирай

—офи€

ћнени€: 4 596
јко искаш да ги пържиш, в никакъв случай не ги вари преди това, ще станат безвкусни. —ложи ги направо в тигана.

точно така. Ќаправо се пържат, с малко чесън в мазнинката стават страхотни.
¬нимавай да не ги препържиш, че в такъв случай се бел€т много трудно
÷итирай

«дравейте и от мен,

искам да сподел€ с вас една много вкусна салатка сас скариди:
 зеле
 авокадо
 скариди
 рукола( по желание)

— аридите не се вар€т предварително,а само се запържват! ќвкус€ва се с готов салатен сос за скариди или с малко олио и сол Laughing

÷итирай

out of space

ћнени€: 6 289

точно така. Ќаправо се пържат, с малко чесън в мазнинката стават страхотни.
¬нимавай да не ги препържиш, че в такъв случай се бел€т много трудно

» аз така ги прав€, но включвам и една "тайна"  Smile -когато са почти готови им лисвам 50 мл бренди. —тава убиец деликатес.  Peace
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-9 от 9 отговора