Къде в Бургас има кино?

  • 1 444
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 050
Срам не срам - питам. Преди имаше две на Александровска, обаче те вече не са кина. Една приятелка се обади да ме пита, а аз не знам. Изобщо има ли кино в Бургас? И къде е?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Хммм...
Ами кино Септември май го затвориха...
А Тракия?

# 2
  • Мнения: X
Реално Бургас остана без кина през последните години.

"Пиргос арт", която приватизира "Кинефикация", запази само част от централното кино "Септември", а останалата превърна в бинго зала и заведения за хранене. На мястото на кино "Родина" пък вече има голям и луксозен търговски обект. Второто работещо кино в Бургас - "Тракия", е собственост на "Александра филмс". Лятното кино в града беше превърнато в сгради с офиси и ресторанти.

От тук.

# 3
  • Мнения: 9 050
Много ти благодаря. Аз не знаех, че Септември още е кино. Не знам защо имам спомени, че е бинго зала  ooooh!

# 4
  • Мнения: 9 050
Реално Бургас остана без кина през последните години.

"Пиргос арт", която приватизира "Кинефикация", запази само част от централното кино "Септември", а останалата превърна в бинго зала и заведения за хранене. На мястото на кино "Родина" пък вече има голям и луксозен търговски обект. Второто работещо кино в Бургас - "Тракия", е собственост на "Александра филмс". Лятното кино в града беше превърнато в сгради с офиси и ресторанти.

От тук.

Значи правилно съм си мислила за Септември. Ще ги пратя в Тракия.

Общи условия

Активация на акаунт