а за постригване по време на бременност

  • 2 713
  • 70
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 604
Извинявайте за глупавия въпрос ама... За боядисване по време на бременност се изписа много-дали е вредно или не.  А постригвали ли сте се докато сте били бременни? Знам за уеверието, че така се реже пишлето на момченцето. Ами ако чакаме момиченца? Тогава ? Вие постригвали ли сте се ?

# 1
  • Мнения: 8 999
Ох, пак ли? Стига с тия дивотии, бе хора! Режели пишлето на момчето - това направо ме потресе.

# 2
  • Мнения: 3 360
 smile3514

Да,подстригвах се и децата ми си имат всичко.

# 3
  • Мнения: 179
и аз се постригах хм.........ще слушам някакви баби.

# 4
  • Мнения: 19 272
ти как мислиш?9месеца да не се подстригваш ли?ами че на някои бременни им падат косите и ако не се подстригват, ще заприличат на проскубани кокошки.

# 5
  • Мнения: 38
Не мога да повярвам, че през 2007г, млади и умни момичета все още задават подобни въпроси! Това е просто смешно! Няма сега 9 месеца да ходим като идиоти я??? Замислете се малко, как може едно подстригване или боядисване по какъвто и да било начин да се отрази на бебето???

# 6
  • Мнения: 6 607
И за подстригването и за боядисването са се изписали достаааааааа теми и ми писна да отговарям-ДА ПОДСТРИГВАХ СЕ!!!!

# 7
  • Мнения: 1 183
И за подстригването и за боядисването са се изписали достаааааааа теми и ми писна да отговарям-ДА ПОДСТРИГВАХ СЕ!!!!
Peace

# 8
  • Мнения: 724
Офффффф стига  де хора.Това са глупости и то ГОЛЕМИ!Естествено че съм се боядисвала и подстригвала.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 585
И за подстригването и за боядисването са се изписали достаааааааа теми и ми писна да отговарям-ДА ПОДСТРИГВАХ СЕ!!!!

И аз. Whistling

# 10
  • Мнения: 7 723
Поредната тема за бабини трънкини! Crazy
Аз пък винаги искренно съм се ядосвала като видя
не поддържана, зле изглеждаща бременна жена  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 865
Извинявайте за глупавия въпрос ама...  Ами ако чакаме момиченца? Тогава ? Вие постригвали ли сте се ?
Да,да да .Боядисвах се,постригвах се и то всеки месец!На момиченцето всичко си му е на ред.И на голямото му няма нищо!

# 12
  • София
  • Мнения: 622
На момчето се реже пишлето, а на момичето сваляме от гръдната обиколка. Знаех си аз, че майка ми е виновна за всичко  #2gunfire
Апропо -поДстрижка

# 13
  • София
  • Мнения: 3 249
Да, подстригвах се.

Все още търся отговор на въпроса как аджеба ще "отрежа" пишлето на детето, при положение, че полът е определен в момента на зачеването и нищо не би могло да промени този факт.

Но ако някой си търси оправдания да не се поддържа... Tired

# 14
  • Мнения: 1 546
На момчето се реже пишлето, а на момичето сваляме от гръдната обиколка. Знаех си аз, че майка ми е виновна за всичко  #2gunfire

 Joy hahaha Joy

Постригвах се вече два пъти и смятам пред раждането пак да ида.Няма да си плаша бебто, я!Не мога да си представя каква разплетена, цъфтяща кошница с избили черни корени бих била до сега... Laughing Laughing

# 15
# 16
  • Мнения: 7 723
На момчето се реже пишлето, а на момичето сваляме от гръдната обиколка. Знаех си аз, че майка ми е виновна за всичко  #2gunfire
 
На мен ми звучи по- добре, ако сваляме от обиколката на ханша  Whistling

# 17
# 18
  • София
  • Мнения: 622
На момчето се реже пишлето, а на момичето сваляме от гръдната обиколка. Знаех си аз, че майка ми е виновна за всичко  #2gunfire
 
На мен ми звучи по- добре, ако сваляме от обиколката на ханша  Whistling
Хм, ми аз, ако второто е момиче, ще и направя услуга тогава с прическа 0 номер, че с гените за ханша май няма да мога Simple Smile

# 19
  • Мнения: 6 604
Извинете.1.-за правописната грешка-и аз се дразня като видя такава.и 2.-че предизвиках чак такива вълнения. Просто ми беше любопитно какво мислите по въпроса. На мамите ,на които им е писнало да отговарят-просто недейте. Между другото-аз вече съм се поДстригвала откато забременях.

# 20
  • Мнения: 6 607
Извинете.1.-за правописната грешка-и аз се дразня като видя такава.и 2.-че предизвиках чак такива вълнения. Просто ми беше любопитно какво мислите по въпроса. На мамите ,на които им е писнало да отговарят-просто недейте. Между другото-аз вече съм се поДстригвала откато забременях.
Е, закакво пусна темата тогава newsm78?Като ти е любопитно използвай търсачката сигурно всяка седмица има по една такава тема.

# 21
  • Мнения: X
Подстригах се около 4-ия месец. Имах чуството, че е момиченце, ама после се оказа момъче. Не вярвай на подобни неща. Май е прекалено...да се съобразяваме със всичко, което чуем.

# 22
  • Мнения: 3 069
Подстригвах се, боядисвах се, това са само суеверия!
Няма да тръгна като чума по улиците!
Като съм бременна значи ли, че трябва да се запусна?

# 23
  • Мнения: 3 478
Ха, ха, направо ме разби. А ти момченце ли чакаш? Наистина ли мислиш, че може да му отрежеш пишлето като се подстрижеш?

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 914
Ходех на работа, така че не съм се замисляла - и се подстригвах и се боядисвах. Само дето боята много ми миришеше  Sick

# 25
  • Мнения: 183
Стига вече! Не вреди! Аз се подстригвам и боядисвам със безамонячна боя всеки месец.  Grinning

# 26
  • Мнения: 2 005
Подстригвала съм се  Hug

# 27
  • Мнения: 10 982
Знам за уеверието, че така се реже пишлето на момченцето.

Един прекрасен ден разбрах, че съм бременна, а на следващата сутрин ходих на фризьор за постригване и боядисване. Сигурно затова имам дъщеря. hahaha
В 21 век как още има хора, които вярват на такива глупости ooooh!

# 28
  • Мнения: 205
Ама от БГ суеверия. Постригвах се разбира се.

# 29
  • Самоков
  • Мнения: 561
Подстригвах се редовно докато бях бременна и преди да разбера пола на бебето и след това. Имам момче, има си всичко, нищо не му е отрязано. Wink

# 30
  • Мнения: 4 496
Ами щом си се подстригвала вече-значи си му я отрязала,свършен факт! dontknow Joy

# 31
  • Мнения: 5 362
Подстригвах се редовно.
Не вярвам на тези приказки Naughty

# 32
  • Мнения: 1 098
Подстригвах се, разбира се, имам момче Laughing

# 33
  • Мнения: 1 216
Подстригвах се редовно. Синовете ми ии двамата са с големи съкровища

# 34
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Подстригвах се.

# 35
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Когато бях бременна миналата година зададох същия въпрос във форума. Аз се постригах 2 пъти - в 4 -ти и 7-ми месец. Имаме си момче!!! Laughing

# 36
  • Мнения: 471
А ако съм си рязала ноктите какво съм му отрязала на моя син? Simple Smile

# 37
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Това са суеверия,подстригвай си се.

А ако съм си рязала ноктите какво съм му отрязала на моя син? Simple Smile

сигурно калбенцата Rolling Eyes  Joy

# 38
  • Мнения: 711
Ох, пак ли? Стига с тия дивотии, бе хора! Режели пишлето на момчето - това направо ме потресе.

Ако беше вярно трябваше момиче да родя (бая си се подстригвах), ама .....
Явно има момичета, които още се връзват на тези глупости.  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 1 712
smile3514

Да,подстригвах се и децата ми си имат всичко.
Peace #Cussing out

# 40
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Подстригвах се, боядисвах се, това са само суеверия!
Няма да тръгна като чума по улиците!
Като съм бременна значи ли, че трябва да се запусна?

И аз, и аз! И с двете деца, пък съвсем са им нормални определени атрибути... Mr. Green

# 41
  • Мнения: 4 053
Подстригвах се редовно по време и на двете си бременности  Wink

# 42
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
И аз се подстригвах .....не мога да си представя след 9 месеца каква ще бъде косата ми ако не бях newsm78

# 43
  • София
  • Мнения: 4 294
Да подстригвах се  Laughing

# 44
  • София
  • Мнения: 6 011
Да,подстригвах се,съвсем редовно при това!И сина ми си има чудесна пишка!

# 45
  • Мнения: 183
Да, подстригвах се.

# 46
  • Мнения: 983
Офффффф стига  де хора.Това са глупости и то ГОЛЕМИ!Естествено че съм се боядисвала и подстригвала.

# 47
  • Мнения: 438
Чувала съм малко по-различно-режел се късмета на бебето.  Laughing

# 48
  • Мнения: 179
според мен няма нищо такова и може да се постригваме и боядесваме

# 49
  • Мнения: 7 914
Чувала съм малко по-различно-режел се късмета на бебето.  Laughing
то за момиченцата се отнася ( те нали нямат нужда от сантиметри) Mr. Green

# 50
  • Мнения: 1 269
и се подстригвах и се боядисвах Peace

# 51
  • София
  • Мнения: 6
Аз също се подстригах, въпреки че и фризьорката, която ми е близка каза, че повечето бременни не се подстригвали. Беше ми чудно, но реших, че за сватбата няма да приличам на зелка в главата. Поразпитах от къде идва това суеверие и ми казаха, че така се режело от късмета на бебето. Всеки сам си преценява дали да вярва в такива суеверия или не, но мисля, че повечето малко остро сте реагирали. Все пак за новите потребители е малко по-трудна ориентацията тук.

# 52
  • Мнения: 6 461
Да подстригвах се...не съм се вързвала на бабини деветини.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Ама,това вече е прекалено  #Crazy Остана да ходим  като индианки, неподстригани, невчесани и  Thinking мръсни...Пълни простотии #Cussing out

# 54
  • Мнения: 1 733
Извинете.1.-за правописната грешка-и аз се дразня като видя такава.и 2.-че предизвиках чак такива вълнения. Просто ми беше любопитно какво мислите по въпроса. На мамите ,на които им е писнало да отговарят-просто недейте. Между другото-аз вече съм се поДстригвала откато забременях.
Е, закакво пусна темата тогава newsm78?Като ти е любопитно използвай търсачката сигурно всяка седмица има по една такава тема.
smile3521 newsm62

# 55
  • Мнения: 502
Ами момичета, ето едно чудесно оправдание за някои поотраснали момченца в определени ситуации: "Амиии майка ми се е подстригвала много късо докато била бременна...."   Joy Joy
Иначе по темата не виждам смисъл да отговарям...

# 56
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
Аз съм чувала,че така се режел късмета на бебето. newsm78 Аз не съм се подстригвала.Като го зная-само това ще ми е в главата. EmbarassedКосата ми беше в много прилично състояние по време на бременност,даже смея да твърдя,че беше по-добре от преди това.Но всеки си знае себе си.

# 57
  • Мнения: X
Подстригвала съм се само с второто дете ,което между другото е момче. И, о, чудо! Има си пишка! Laughing
С първото дете не се подстригвах, защото бях с дълга коса и не се налагаше. Sunglasses

# 58
  • Мнения: 2 381
Подстригвах се и кичури си правих.

# 59
  • Мнения: 948
и се подстригвах и се боядисвах Peace

 PeaceИ аз така.На бабини деветини не вярвам! Hug

# 60
  • Мнения: 2 677
smile3514

Да,подстригвах се и децата ми си имат всичко.

# 61
  • Мнения: 8 505
Подстригвах се,да.На подобни глупости не вярвам Stop

# 62
  • Мнения: 148
Аз като се подстригах и една лелка ми вика:"отряза пишката, значи ще е момиче", а то се оказа момче!!!!!!!!!!! Joy

# 63
  • Мнения: 268
Да, подстригвах се! И, повярвай ми, синът ми си има пишле със съвсем нормални размери Laughing. Стига с тези суеверия Naughty

# 64
  • Мнения: 2 211
Подстригвах се и се боядисвах.

# 65
  • Мнения: 63
 Laughingи аз се подстригах няколки дни преди да родя, не съм се съобразявала с никакви суеверия  #2gunfire Смело действай и мисли позитивно  Peace

# 66
  • София
  • Мнения: 3 271
Разбира се , че се подстригвах - няма да ходя , като разплетена кошница в главата я Naughty Crossing Arms.

# 67
  • Мнения: 7 414
   Aз съм знаела за друго суеверие относно подстригването по време на бременност  Thinking ,но въпреки това се подстригвах няколко пъти по време на бременността си.Имам момче и всичко му е наред! Grinning

# 68
  • Мнения: 321
Ами момичета, ето едно чудесно оправдание за някои поотраснали момченца в определени ситуации: "Амиии майка ми се е подстригвала много късо докато била бременна...."   Joy Joy
Иначе по темата не виждам смисъл да отговарям...
   hahaha   rotfImbo
а къде остана "ролята" на мъжа  newsm78 ,
ДА ПОДСТРИГВАХ СЕ и то няколко пъти, и сега имам момиче, защото му отрязах пишлето   Joy

# 69
Да!Също така се къпах и се гримирах LaughingДосега не съм  чула бебе с отрязана чурка -пълни глупости #Crazy

# 70
  • Мнения: 4 451
Подстригах се по време на двете си бременности и сега и двете ми деца си нямат пишлета. ooooh! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт