Св. Константин и Елена - кой хотел

  • 4 806
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 686
Интересуваме някой това лято почивал е там. Плажът поддържан ли е? Ползването на минералните басейни дали се заплаща допълнително или е включено в цената? Аз съм се спряла на два хотела - "Рица" или "Аква Азур". Пък ако сте останали доволни от някой друг хотел също ще се радвам да споделите.

# 1
  • Мнения: 2 211
Рубин и Делфин Марина - те са към комплекса "Гранд хотел Варна". Потърси по - назад, доста е писано.

# 2
  • Мнения: 686
Благодаря   bouquet

# 3
  • Мнения: 4 668
Долфин Марина е много хубав хотел , един от любимите ми е  Hug но имай предвид , че двойна стая е 260 лв. с ол инклузив .
Аква Азур е нормален хотел , с приличен басейн ... Става !
Но такава мръсотия на плажа не съм виждала никъде , както тази година на Константин и Елена  Shocked Sick Шокирана и отвратена съм . Говоря за плажа точно пред Аква Азур / не , че 200 м. встрани ще е по - различно ... / то не бяха фасове , найлони , обелки от вафли ... Водата е мътна и също пълна с боклуци .
Прецени си . Аз лично съм се зарекла , че повече на море в България няма да стъпя  Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 741
Аз бях на станцията на Министерски съвет, точно до Слънчев ден в св. Костантин и Елена, и плажа беше прекрасен, морето също, много чисто и поддържано, нямаше водорасли, нито боклуци, много съм доволна.

# 5
  • Мнения: 686
Пипинка, мерси за откровенната информация, точно това ме интересуваше. По сайтовете, агенциите - само суперлативи и ми се виждаше малко пресилено.

Сисонка, а на тази станция може ли да почиват и външни лица?

Последна редакция: пн, 03 сеп 2007, 20:50 от sunlight

# 6
  • Мнения: 156
На плажа пред Гранд Хотел Варна,по точно пред хотел "Рубин" нямаше такава мръсотия.Беше си много поддържано,единствено неприятното беше,че имаше доста водорасли,но това едва ли зависи от някого.Също така е в заливче и плитичко,добър избор,ако сте с деца.

# 7
  • Мнения: 1 336
Препоръчвам Гранд хотел Варна  Peace
Преди 3 дни се върнахме от там, много сме доволни! След 1-ви септември цените за all inclusive са 68 лв на човек, т.е 136 лв. двойка стая. Плажът до Рубин ми се видя леко казано мръсничък, както и морето, по тази причина ходихме извън комплекса на плаж, но басейните на гранд хотела са ОК  Wink

# 8
  • Мнения: 4 668
Явно имаме различни критерии за това колко е мръсно ...  Confused

# 9
  • Мнения: 7 605
За Аква Аzур съм 4увала лоШи отzиви от немски туристи. Освен това се намира на магистралата, та не zнам дали няма да е Шумно  Confused

Ритца....не zнам, само от вън съм го виждала и не ми прави кой zнае какво впе4атление.

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
,по точно пред хотел "Рубин" нямаше такава мръсотия

потвърждавам. На 6.09 си тръгнахме. Но водорасли си имаше. Освен тях, водата бе мътна, но не и мръсна. Все пак септември няма как да е кристална водата.

Препоръчвам Гранд хотел Варна  Peace

В никакъв случай.  Naughty
Доводи:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=222308.0

# 11
  • Мнения: X
Плажа  най-близко до Евксиноград, който е на станцията на МВР е чист. Поне беше чист в края на август, когато ние почивахме на Константин и Елена. Сутрин водата беше кристално прозрачна, имаше рибки, рачета и живи рапани съвсем до брега. Плажовете по-централно намиращи се в курорта наистина не бяха добре поддържани.
За хотели не мога да кажа, ние си бяхме наели вила.

# 12
  • Мнения: 934
Доста информация е подадена, но не видях да е споменат и един много приятен сравнително нов хотел "Мистрал", 4-звезден, с просторни стаи и всичките с гледка към морето.

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
, с просторни стаи и всичките с гледка към морето.

аааааа, моля ти се има и:
"- 4 еденични стаи изглед парк"  #Crazy

От тук: http://www.mistral-bg.com/index_bg.html

# 14
  • Мнения: 934
, с просторни стаи и всичките с гледка към морето.

аааааа, моля ти се има и:
"- 4 еденични стаи изглед парк"  #Crazy

От тук: http://www.mistral-bg.com/index_bg.html
Simple Smile
За единичните не знам, мислех, че са някакви за персонала?
Има и още едно симпатично хотелче "Атлант" в района.

Общи условия

Активация на акаунт