Отговори
  • Мнения: 5 622
 По новините вчера гледах, че в София е паднала градушка(с не малки размери  Rolling Eyes). А тук валя като из ведро. Беше притъмняло и доста се притесних, че може да падне град и да трябва да тичам да си спасявам колата,че при предната такава(2004-та година), колата ни стана цялата на дупки  Crazy

Как беше положението тази година при вас?И какво правите с колите си ако се окажат на открито по това време?  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 2 978
В нашият квартал само намокри.
Градушка е имало само в два квартала на София...Е, поне това казаха.

Когато завали, пред блока имаме много дървета, отиваме и я местим там......То не че и това е вариант, защото може да падне някой клон, ама друг вариант нямаме Confused

# 2
  • Мнения: 5 622
Аз имам някакъв страх от тия градушки след последната такава  Confused

И вчера си мислих как ако запраска, ще тичам с някакви меки завивки и одеала да я завивам, да не се "надупчи"  Rolling Eyes (А дето ще ми се надупчи главата, няма кой да мисли...)

# 3
  • Мнения: 2 978
Аз имам някакъв страх от тия градушки след последната такава  Confused

И вчера си мислих как ако запраска, ще тичам с някакви меки завивки и одеала да я завивам, да не се "надупчи"  Rolling Eyes (А дето ще ми се надупчи главата, няма кой да мисли...)

Пред нашият блок възрастните хора, все още си завиват колите...
 Rolling Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 625
Мъжът ми каза, че лака на покрива се е напукал. Карай да върви, нали са ламарини все пак!

# 5
  • Мнения: 5 622
Ама те си ги завиват постоянно, сигурно с онези едновремешните брезенти за коли  Crazy А аз ти казвам, че планирах какво да замъкна към колата, ако зачука яка градушка. Та ми беше интересно другите какво правят(ако изобщо правят нещо) при подобни изненади на природата...

# 6
  • Мнения: 5 468
В нашия квартал валя много здраво, голеееми парчета лед. На колата нищо й няма.

# 7
  • Мнения: 9 050
Нищо, какво да правя. Валя тук. По колата не знам дали има щети, защото не е при мен. Утре ще си я взема. Ама и да има - голяма работа. Ай ся, мен да ме пука, за да не надупчи ламарината. Това никога не може да се случи! Ако толкова я мислиш - един гараж и готово. Това направих аз.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Нашата май е ОК, нищо не ми е привлякло вниманието, значи нищой няма.
На майка ми и баща ми колите са с леко вълнисти покриви, при тях е била грамадната градушка. А на предишната им кола било пукнато предното стъкло.
Но самата улица около тях изглеждаше ужасно, навсякъде клони и листа от дърветата и една такава кофти миризма... като на разлагащи се водорасли Laughing

# 9
  • UK
  • Мнения: 3 959
Бубе, ти докато стигнеш до нея тя градушката ще е спряла. Wink Тя минава бързо. Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 4 966
Ха,обявете мъжа ми за най-върл защитник на колата си.

На миналата градушка,понеже беше мнооого яка,излезе-разби някаква врата от офисите и я сложи върху покрива на колата Mr. Green Mr. Green Mr. GreenНа другите места я зави с одеала.

После се прибра в нас,а целия гръб му беше във синки от градушката. Mr. Green Crazy Mr. Green

# 11
  • Мнения: 1 733
В Казанлък в събота падна градушка с размерите на яйце. Такова нещо не бях виждала в живота си!!! За съжаление, колата ни (а  и не само нашата) е в окаяно състояние - без предно стъкло, покрив, капаци и врати на дупки, счупени мигачи и фарове...

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Бубе, да не те стряскам, но във Варна в събота имаше градушка. Или поне пред нашия блок имаше. Късчетата бяха много малки и бързо се изваля. Не видях да има поражения по нашата или друга кола.
А като завали такова чудо не знам какво да се прави. То хубаво ще я завиеш с одеяла, но ако има вятър, може да ги отвее.

# 13
  • 1st floor
  • Мнения: 9 098
Аз съм от Люлин - и тук е имало доста голяма градушка , мъжО казва , че била колкото яйце...странно , но на колите им няма нищо...то това е добре , де...

# 14
  • Мнения: 11 747
Освен гараж,едва ли има друго спасение.Ние гараж нямаме...

Общи условия

Активация на акаунт