Мнения за д-р Антоанета Илиева - генеколог

  • 2 764
  • 11
  •   1
Отговори
Кажете мнението си за  д-р Илиева във Вита мисля да отида там на преглед.

# 1
  • Бургас/София
  • Мнения: 309
За д-р Илиева мога да кажа само хубави неща. Благодарение на нея имам чудесна дъщеря.

# 2
  • СОФИЯ
  • Мнения: 186
И аз мога само суперлативи да пиша за нея! Тя ми направи секцио през май месец! Изключително добър специалист и мил Човек!  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 289
Здравейте Simple Smile

Аз очаквам моето бебче чак през април 2008 и ходя при д-р Илиева. В последните години имах доста здравословни проблеми и обиколих половината гинеколози в София, и имам наблюдение, за сега според мен няма по-добра лекарка от д-р Илиева. Изобщо не съжалява че отидох при нея, не съжалявам и за парите които давам във Вита, защото определено си заслужава!
Страхотно отношение, всичко ти обяснява, отношението е прекрасно, мило .... абе доста ще ми отнеме да опиша всичко. Според мен няма да сбъркаш ако отидеш при нея.
Успех Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 877
И аз мога да кажа само хубави неща за нея,както и моя близка приятелка - и двете сме доволни от нея!

# 5
благодаря момичета със сигурност ще отида при нея, кажете колко е прегледа

# 6
  • Мнения: 2
ЗДРАВЕИТЕ АС СЪШТО СЪМ ДОВОЛНА ОТ ДОКТОР ИЛИЕВА.ПРЕДИ ПОЛОВИН ГОДИНА СЕ ПРИТЕСНЯВАХ ЧЕ НЕМОГА ДА ИМАМ ДЕЦА.ОТИДОХ ПРИ НЕЯ И ТЯ МЕ УСПОКОИ И КАЗА 4Е ЩТЕ МИ ПОМОГНЕ СКОРО ДА СИ ИМАМ ДЕТЕ И ЧЕ ВСИ4КО Е НАРЕД .МНОГО ДОБЪР ЛЕКЪР.ЗАСЛУЖАЖАТ СИ ПАРИТЕ.ЛОШОТО Е ЧЕ СЕ 4АКА ДОСТА ДЪЛГО ВРЕМЕ А САМИЯТ ПРЕГЛЕД И ИСЛЕДВАНЯ МИ СТРУВАХА 100ЛВ СЕГА СЪМ БРЕМЕННА В 7 МЕСЕЦ И СЪМ МНОГО ЩТАСТЛИВА МАИКА УСПЕХ Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 1 951
Колко струва  прегледа ?Може и на лични,

# 8
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Може ли координати и къде преглежда?

# 9
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Може ли координати на доктор Илиева и къде преглежда?
Мерси!

# 10
във Вита, а много ли се чака да си запишеш час за преглед

# 11
  • София
  • Мнения: 1 220
От както видях двете чертички , започнах да мисля за доктор. Искаше ми се някой, който да ми води цялата бременност и да  родя при него… Бях на преглед в един частен кабинет на една прехвалена докторица, но изобщо не останах доволна, може би защото ми е първа бременност и имам толкова много въпроси и очаквания и не успях изобщо нищо да разбера от прегледа , който продължи максимално 15мин с влизането и излизането от кабинета…. Както и да е, след дълго чудене, четене по форума днес си записах час при д-р. Илиева и се надявам да намеря своята дикторка … Защото наистина имам нужда нещата да ми бъдат обяснени, да знам какво се случва и защо се случва, а не да излизам от кабинета в неведение за състояние ми и да се притеснявам излишно…Лека бременност на всички мамчета  Hug

Общи условия

Активация на акаунт