Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 213 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

густо майна Филибето

Предстои ми проектиране на къща. Изниква въпросът дали кухнята и дневната да са едно цяло помещение, или да отделя кухненски бокс по някакъв начин. Готвя много, пържа често. Доколко ви спасява аспиратора и какво решение ще е най-доброто?
Цитирай

София

Ако готвиш много, по-добре е кухнята ти да е отделно, с много силен аспиратор.
Цитирай

Отделно  Peace
Цитирай

София

отдели ги щом имаш място.Моите са на едно и въпреки силния аспиратор и отворените прозорци,понякога имам чувството,че миризмата(от пържена риба например)се е впила навсякъде
Цитирай

вече в собствен дом

И моят съвет е щом се готви и пържи много да ги отделиш. Аспиратора не помага в такава ситуация. Peace
Цитирай

София

За мен кухнята трябва да си бъде отделно помещение  Peace
Тези нови моди с кухня, хол и трапезария на едно не ми харесва  Naughty

Аз също готвя често, колкото и да е силен аспиратора, все пак известно време си има миризмата на готвено и особено при пърженето, така че отделно  Very Happy
Цитирай

Щом много готвиш и имаш възможност- отделна кухня. Абсорбаторът не поема всичко, особено пържено. А пък и предполагам печеш във фурна с вентилатор. Аз не мога да свикна с това, че кухнята ми е в хола. Особено зимата, когато не мога да държа отворен прозорец е ужасно. Все на манджа си мирише...  Sick Единственото положително всичко да ти е на едно място е, че не си все завряна в кухнята сама, а си контактуваш с домашните.
Цитирай

Най-добре отделен бокс да си направите Peace.Ако са ви заедно помещенията ще остава миризма колкото и да е силен аспиратора Rolling Eyes
Цитирай

Отделно е по-добре PeaceКолкото  и силен да е  абсорбатора миризмите винаги се усещат/особено като се пържи/
Цитирай

София

ОТДЕЛНО Peace при нас са заедно и точно заради жегата през лятото и миризмите когато се пържи остъклихме част от терасата и сега там готвя всичко миризливо.
Цитирай

София

Кухнята да е отделно! Naughty
Трапезария и хол да са заедно, отделени само с някаква секция - да, ама кухня, където се готви и трапезария заедно - категорично не! Naughty
Поне за мен е така! Hug
Цитирай

София

Най - добре отделно.
Цитирай

София

При нас са заедно ако си купиш силен аспиратори и хубав филтър не се осещат миризмите.   
Цитирай

Ми поне печката да е отделно ..
Аз не обичам да стоя сама в другата стая и да готвя, но и в момента мразя да готвя защото все ми мирише (то аз нали вися над печката, и малко си внушавам.. но ме дразни).
При нас заради моите капризи и липсата на място, ще изнесем печката и малък плот отделно, ще се затваря с врата от дневната.. така самия процес на готвене ще се отдели, и същевременно докато правя салата няма да съм изолирана от дзверовете
Цитирай

Пловдив

Аз съм за нещо хем не абсолютно отделно като самостоятелно помещение,  хем по някакъв начин преградено, щом кухнята няма да ти е само за декорация: подвижна преграда (тук вариантите са много) или нещо подобно. Плюс това освен миризмите се спестява на останалите и шума от аспиратора, миялната, миксера, бъркането из тенджерите и т.н.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора