ову тест-адски се притеснявам вече!!!

  • 2 351
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 123
Ораторки-модераторки, позволявам си да отворя нова тема, защото
СЪМ МНОГО  РАЗТРЕВОЖЕНА и ви моля да ми дадете мнението си!!!
Както знаете от 4 дни си правя ову тестове и вече ви се оплаках, че първите 2 дни се появи само 1 черта Sad на третият също се появи  1 черта, а снощи /4ти ден и 12-ти от цикъла ми/ едвам едвам се появи мнооооого бледа / Sign Exclamation / ЕДНА ЧЕРТА  и то на 10-тата минута...вече не знам какво да мисля.толкова ли съм съм смотана, че на нито 1 тест /нито за ову нито за бременност/не може да отчете 2 черти...едвам отчитат по 1 Cry  Cry  Cry на какво може да се дължи??чудя се има ли ми нещо,карък ли съм... smile3518

# 1
  • Мнения: 4 324
Колко дълъг обикновенно е цикъла ти?

Все още може да ти е рано за овулация.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 21 557
Ирини , Таничка хубаво те е питала , ама като те няма да отговориш...
Та ако съдя по лентичката ти овуто ти би трябвало да е към 14ти ден и не виждам за какво толкова се притесняваш  Rolling Eyes  ?! Пък и в упътването на ову тестовете се казва от кой ден да започнеш тестването в зависимост от дължината на цикъла ти , така че пак не разбирам за какво се тормозиш .

# 3
  • Мнения: 3 154
Може да го има и другото - ову-то да не е на 14 ден, а по-нататък... т.е. лутеалната ти да не е 14 дена, а 13, 12...

# 4
  • Мнения: 7 718
Ако се появи бледа черта това означава евентуално, че пикът на ЛХ е отминал преди няколко часа или предстои в следващите няколко часа. Тоест, ако си направила тест 10 часа по рано например /или 10 часа по-късно/ се предполага, че чертата ще е плътна. Това е по вероятната причина.
Има и друга възмоност - хормонът, отчитан от теста този месец да не достигне достатъчно високи стойности - некачестевна  или незряла яйцеклетка например.
Има и трета възмогност - некачествени тестове.
Има случаи на добра овулация, доказана с УЗИ и неотчетен положителен тест.
Така че не ги приемай толкова насериозно тези тестове. Успех.

# 5
  • Мнения: 2 123
моренка,таничка,
цикълът ми нормално е 28 дни... знам че има още време, но ме притесни много и фактът, че вече и 1 черта едваааааам иззлиза... и ми стана някво /че и на овутест не ми изличат черти и хормоните ми не могат да бъдат регистрирани/... прекалено емоционално май Cry ама ако на вас не кажа и ако вие не ми обясните - няма кой

# 6
  • Мнения: 4 324
Ирини - ами щом и еднат черта едва се забелязва по логичното обяснение е че тестовете ти са скапани. Първата чертичка, която трявба да излезе при всички положение е контролна и НЕ зависи от твоите хормони.
Според мен теста с едва забележимата първа чертичка е наевалиден

# 7
Не се притеснявай миличка. Моя приятелка ползваше тестове за ову лентички и и отчете съвсем бледа чертичка на 12 тия ден. Тя наблегна на секса тези няколко дни и резултата беше наяве. Незнам какво да мисля за тези тестове, явно не на всеки се появяват плътните 2 черти. Успокой се и прави любов. Wink

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 21 557
А така Таня вече ти е казала .
А аз да ти припомня Тея дето уву тестове не я ловят  Simple Smile  . Не си го слагай толкоз на сърце  , както казва и Лали  Simple Smile
Айде споко и по - ведро , теста е нередовен , а не ти !  Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 2 123
Цитат на: Morena

Айде споко и по - ведро , теста е нередовен , а не ти !  Heart Eyes

 Stuck Out Tongueблагодаря ви!!!дано не съм изпуснала дните заради тези скапани тестове...дали все пак да не си купя нови Thinking
моля те,моренка, припомни ми какъв по-точно беше случая с тея?никакви ову Т не я ловяха ли???

# 10
# 11
дара съм, от работа не мога да се регистрирам, а компютърът ми у дома е още развален.
Не бива да пиша от службата ама ми се виждаш миличка Иринии спешен случай.
Овуто ти е на 14 ден, как да ти отчете теста толкова рано.
Хубаво е да бебеправиш на 13, 14 и 15 ден.
Последният не е задължителен.
Лекарите казват един ден преди и в деня.
Успех и целувки.

# 12
  • Мнения: 1 320
дараааа, жива ли си?
как се развиват нещата при теб?

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 21 557
Относно дните за бебеправене - това съм си превела от ФФ( с помощта на преводач  Laughing  и малко от мен ) по въпроса :

Какво е плодородният период ?

Вашият плодороден период е изграден от дните от вашият менструален цикъл , когато бременността е възможна. Дължината на тази плодородна фаза е определена от максималният живот на спермата на вашият партньор и вашата яйцеклетка . Спермата може да живее максимум пет дни в плодородна ЦС , а вашата яйцеклетка може да оцелява до един ден. По този начин вашият плодороден период е шест дни , съставен от петте дни преди овулация и денят на овулацията. Вие имате шанс за забременяване , когато вие имате общуване в тези дни. Това значи, че бременност е възможна при общуване във който и да е от тези шест дни. Вероятността е силно увеличена ако вие имате общуване в трите дни – два преди овулация и на самата овулация . Това практически означва , че  плодородния  период е три дни.

В скорошен анализ на 119, 398 диаграми на жени във ФФ, ние разбрахме, че 94 % жени, които са забременели имаха общуване поне в един от тези три дни.

Честота за общуване

Съществуват  спекулации , че двойки , които опитват да зачеват ако намалят честотата на половото общуване през плодородният период ще увеличава количеството на  сперма. Това не е истина за повечето двойки ...... Вашата вероятност на концепция е увеличена , когато вие имате общуване много пъти в вашият плодороден период. Ако е истина, че концентрациите на сперма намаляват леко с увеличаването на честота за общуване, честото общуване е все още по- вероятно да се увенчае със зачатие от рядко общуване за двойки без здравословни проблеми . Всяко допълнително общуване във вашият плодороден период увеличава вашата вероятност за зачеване в този цикъл.
 Simple Smile

# 14
  • Мнения: 4 399
Продължавай с тестовете и бебеправенето и не се отчайвай. При мен понякога промяната е много ряzка и едининия ден имам само бледа черта, а на следващия е като контролата или даже по интенzивна. А може и овуто да ти е малко по късно тоzи месец. Иzобщо, рано е още да отписваш шансовете и нямаш основания zа притеснения.

Общи условия

Активация на акаунт