RAXEVSKY - супер яко

  • 4 134
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 150
И в този и в другият форум питам следното - разбрах, че в Пловдив има outlet на raxevsky. Някой знае ли нещо повече по въпроса - къде, какво, що - боклуци ли са - какви са цените. А случайно дали пък няма outlet на raxevsky и в софия.

Повтарям питането си - някой знае ли нещо по въпроса?
Имаше тук един форум за аутлетите, ама не мога да го открия - дали пък там не пише нещо ...

# 61
  • Мнения: 9 095
И в този и в другият форум питам следното - разбрах, че в Пловдив има outlet на raxevsky. Някой знае ли нещо повече по въпроса - къде, какво, що - боклуци ли са - какви са цените. А случайно дали пък няма outlet на raxevsky и в софия.

Повтарям питането си - някой знае ли нещо по въпроса?
Имаше тук един форум за аутлетите, ама не мога да го открия - дали пък там не пише нещо ...

питай в На пазар, там ще ти отговорят Peace

# 62
  • Мнения: 150
Ок, благодаря ти Теди

# 63
  • Мнения: 150
Всъщност в другата тема за Раксевски видях нещо по въпроса за аутлета в Пловдив, ама не ми стана ясно къде е всъщност.

# 64
аутлета на раксевски в пловдив се казва r outlet иосвен класическите дрехи характерни за марката може да намерите и такива в по делничен стил с елегантна линия и супер качество вчера минах през магазина има ново зареждане _красиви и модни плетени неща

# 65
# 66
  • Мнения: 212
Спомням си,че за бала ми исках да си купя рокля от там.Продавачката ме секна,като ми каза,4е светлите рокли се купуват и тогава може да си ги пробваш!!!!Как да дам почти 1000 лева за рокля,при положение,4е колкото и да е хубава,на мен може да не стои добре....  Twisted Evil

# 67
  • София
  • Мнения: 3 825
В някои от по-скъпите магазини е така - искат парите предварително, за да покажеш, че си платежоспособен, а не просто си влязла да се позабавляваш. Но ако не се харесаш с дрехата, трябва да ги ги върнат обратно.

# 68
  • Мнения: 865
В някои от по-скъпите магазини е така - искат парите предварително, за да покажеш, че си платежоспособен, а не просто си влязла да се позабавляваш. Но ако не се харесаш с дрехата, трябва да ги ги върнат обратно.
и аз съм чувала за подобни идиотщини,но ако реша да плащам с карта,тогава какво правим.... newsm78

# 69
  • Мнения: 776
В някои от по-скъпите магазини е така - искат парите предварително, за да покажеш, че си платежоспособен, а не просто си влязла да се позабавляваш. Но ако не се харесаш с дрехата, трябва да ги ги върнат обратно.
и аз съм чувала за подобни идиотщини,но ако реша да плащам с карта,тогава какво правим.... newsm78

Наистина голяма идиотщина, просто нямам думи hahaha Не сме "узрели" за подобна търговска политика нито от гледна точка на финансово състояние, нито от гледна точка на качество на предлаганите услуги  bouquet
Иначе по темата, и аз съм разочарована от обслужването на продавачките #Cussing out, не бих повторила, а и се предлагат доста по-качествени марки на по-поносими цени.

Общи условия

Активация на акаунт