Избори - София! Мъжкар до мъжкаря, левент до левента!

  • 3 114
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 555
Аз съм малко назад с инфото, ще ме светнете ли защо сега има избори? Нали преди 2 години пак имаше? Не взеха ли много начесто да се преизбират  newsm78

# 16
  • Мнения: 2 161
Само аз ли виждам един самотен мъжкар?

# 17
  • Мнения: 4 916
Аз съм малко назад с инфото, ще ме светнете ли защо сега има избори? Нали преди 2 години пак имаше? Не взеха ли много начесто да се преизбират  newsm78

Онези бяха по спешност в София - Стефан софиянски тогава влезе в НС. Сега са редовните избори - в цялата страна.

# 18
  • Мнения: 765
Като гледам снимките аз съм за Марто Заимов . А и не само снимките . Тити е малко тип Жорж Ганчев , шута , който ще разпилее гласовете . Бойко е без коментар , защото толкова е коментиран , че всеки нов коментар е прецакване за този който го прави   . Бриго Аспарухов пък е толкова експлоатирано име през 90-те , че ми остава метален вкус в устата само като го спомена . Така по метода на изклЮчването за мен остава Марто Заимов , имам единствено малкият проблем , че не симпатизирам на ДСБ  Grinning .
Ще си помисля .

# 19
  • Мнения: 143
Не знам кой мъжкар, кой левент, но поне вече знам за кого ще гласувам - Мартин Заимов.

# 20
  • Мнения: 1 937
Мдаа, СДС-ДСБ май пробват третия принцип на механиката (да не се разбира буквално) Mr. Green
Да хвърлим срещу сексапилния враг двоен сексапил, пък белким избирател(к)ите продължат да възприемат агитацията основно с очи.
Без коментар.
Аз съм за Заимов. И как иначе. Номинирах го в една друга тема. Wink

Последна редакция: пн, 03 сеп 2007, 19:31 от Verdad

# 21
  • Мнения: 4 916
... Да хвърлим срещу сексапилния враг двоен сексапил, пък белким избирател(к)ите продължат да възприемат агитацията основно с очи.
...

Тъй, тъй, няма лошо.  Mr. Green
Моите притеснения обаче са други - той има малко по-особен начин на комуникация. И не че е лош човека, ама често остава неразбран.
Бая ще трябва да го рендосват, ако наистина смятат да го добутат до втори тур.

# 22
  • Мнения: 6 992
Това да не е конкурс мистър София Crazy

# 23
  • Мнения: 3 423
Уф, а мъжете, дето ще гласуват,
гейове ли ще са, или педерасти...

# 24
  • Мнения: 25 599
Това да не е конкурс мистър София Crazy


И аз това се зачудих. Като че ли само жени ще гласуват на тези избори!  Mr. Green
А в края на краищата, пак циганите ще решат въпроса.  Joy

# 25
  • Мнения: X
Сега се присетих - Тити има ли нещо генералско в рода си? Някой да знае?
Освен него всички други са генерали или внуци на генерали... Thinking

# 26
  • Мнения: 674
Незнам кой ще спечели но вчера сутринта гледах едно интервю на Бриго Аспарухов в което той каза [size=24pt]:"БОЙКО БОРИСОВ Е МОЕ МОМЧЕ ПОЗНАВАМ ГО ОТДАВНА И АЗ ЛИЧНО ГО УРЕДИХ ЗА ГЛАВЕН СЕКРЕТАР" МАЛКО СЪМНИТЕЛНИ НЕЩО ТЕЗИ ПОЗНАНСТВА МАЙ МАЙ....... [/size] newsm78 newsm78

# 27
  • Мнения: 417
Аз пък съм сигурна,че Бойко ще спечели.Тити няма шанс.

# 28
Мисля,че всички пропускат най-красивия кандидат на тези местни избори,а именно Юлияна Дончева.Като гледам май ще избирате по външен вид,така че по-добър избор едва ли може да има.Особено за мъжките избиратели.

# 29
  • Мнения: 9 903
я кажете нещо добро за Мартин Заимов?

Общи условия

Активация на акаунт