Събра се весела дружина, с термин АПРИЛ, догодина

  • 11 025
  • 294
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 3 245

         

  През Април бебчета очакват 61 мами    

1 Април
                                                                                                  newsm32 Stefania,Пловдив   
                                                                                                  newsm32 Пролетната фея,39г,трето
                                                                                                  newsm32 kalli, София, второ
                                                                                                  newsm32 brani_1
3 Април
                                                                                                   newsm32 pinit,Плевен,второ
                                                                                                   newsm32 jul, Пловдив, второ
4 Април
                                                                                                   newsm32 hrisi-pisi, София, 25г, първо
                                                                                                   newsm32 Ronijel,Пловдив
                                                                                                   newsm32 pepa ilkova,Пловдив,второ
5 Април
                                                                                                   newsm32 Bibobibo, първо
7 Април
                                                                                                    newsm32 expecting, 30г, първо
                                                                                                    newsm32 Lara1, Пловдив
8 Април
             
                                                                                                    newsm32 Bezmerna,София,второ
                                                                                                    newsm32 Goldie,Бургас,27г,второ
                                                                                                    newsm32 Maya_IT,София,24г.,първо
                                                                                                    newsm32 SUNI 22,Русе
                                                                                                    newsm32 ЛУРДЕС, 26г, първо
                                                                                                    newsm32 pkt, Враца, второ
9 Април
                                                                                                    newsm32 aynav,второ
                                                                                                    newsm32 Marinela flo,Гърция, второ
                                                                                                    newsm32 roska ps,
                                                                                                    newsm32 SLADKA MAMA, София, 31г.,второ
                                                                                                    newsm32 assya20,Capetown
10 Април
                                                                                                     newsm32 лорелай, 30г., първо
                                                                                                     newsm32 koteto7975,второ
12 Април
                                                                                                     newsm32 bobsi,София
                                                                                                     newsm32 mona77,София,второ
                                                                                                     newsm32 maiani, София,второ
                                                                                                     newsm32 stefinka, Габрово   
                                                                                                     newsm32 Milenni, Димитровград, второ
13 Април
                                                                                                     newsm32 annilein
                                                                                                     newsm32 Марла, София
                                                                                                     newsm32 anima3x, София, 28г, първо
                                                                                                     newsm32 newsm32 kit kat
                                                                                                     newsm32 pisanka-sladuranka, 30г., първо
                                                                                                     newsm32 Mirror
14 Април
                                                                                                     newsm32 ritka,София, 30г, второ
                                                                                                     newsm32 Aquariel, София, първо
                                                                                                     newsm32 Elcho, 29г, първо
15 Април
                                                                                                     newsm32 newsm32 *vera
                                                                                                     newsm32 newsm32 zaki
17 Април
                                                                                                     newsm32 musito, Стара Загора, първо
                                                                                                     newsm32 Reola, 28г, първо
18 Април
                                                                                                     newsm32 Tiffany,София,първо
                                                                                                     newsm32 Мани-маани, 36г.,второ
                                                                                                     newsm32 tedi_ip, Варна, 27г, второ
19 Април
                                                                                                     newsm32 Ясмина,Варна,35г.,трето

                                                                                               
21 Април
                                                                                                     newsm32 asja,Пловдив,29г.,първо
                                                                                                     newsm32 milenag,София, 34г.,второ
                                                                                                     newsm32 doly_dog, първо

22 Април
                                                                                                     newsm32 Дона,София, 36г.,второ
                                                                                                     newsm32 Miriel, Плевен, второ
23 Април
                                                                                                     newsm32 ven_j, Бургас
24 Април
                                                                                                      newsm32 КРИСИ,Плевен,31г.,второ
25 Април
                                                                                                      newsm32 koketka, Попово, второ
26 Април
                                                                                                      newsm32 baraborka, Попово, 26г.,второ
                                                                                                      newsm32 киша, София, второ
1 Май
                                                                                                      newsm32 Tikvichka, 33г., първо

Мами с неизвестен термин:


bubinka79   28г.   първо   
desitas         второ   
mamaioio         второ   
fusa
more_      
         

Потребител:aprilki2008
Парола:2008


Полезни връзки
pacifier Календар на бременността по седмици
pacifier Размери на бебето по седмици
pacifier Изчисляване на пола на бебето
pacifier Формула за пола на детето
pacifier Китайска таблица за предвиждане пола на бебето
pacifier Генериране на календар на бременността по дни
pacifier Снимки от ултразвук през различните седмици на бременността
pacifier Клипчета на Discovery
pacifier Прегледи и изследвания по време на бременността
pacifier Референтни граници на кръв и урина
pacifier Програма "Майчино здравеопазване" по ЗК
pacifier Хранене през бременността
pacifier Бременност и повръщане
pacifier Здравословни проблеми по време на бременността


Линкове към предишни теми

Предложения за нови теми
Aприл е толкова далече,но вече тупка сърчицето на малкото човече - КРИСИ
Мами АПРИЛки, стисакме си палци за пълни люлки – hrisi-pisi
Термина да си кажем, АПРИЛско списъче да си направим. – SLADKA MAMA
Хейде да се преброим, АПРИЛски списък да сътворим – SLADKA MAMA
Симптоми(те) показват вече: АПРИЛ ще имаме човечe - Ясмина
Съмнение веч не остана. АПРИЛ ще съм аз горда мама – Ясмина

Последна редакция: пт, 14 сеп 2007, 11:14 от Ясмина

# 1
  • Мнения: 2 751
Записсссс  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 167
Ха, здравейте и в новата тема.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Насам, априлкиии! Хайде на новата темаааа!
 newsm51

Който не е чул сърчице - да чуе!
Който повръща - да спре!
Който се ослушва с две чертички - да се записва в отбора!


Чакам предложения за анкета или въпрос на темата

И присъждам на kalli и SLADKA MAMA първа награда за бързи реакции  newsm20

# 4
  • Мнения: 2 751
Мдааааа....следя всичко аз  Mr. Green
Аз поспрях с повръщането, да не чуе дявола  Grinning
Започвам да влизам в релси  Crazy

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Ето и моя отчет за новата темичка:

Днес ходих на лекар и познайте какво - видяхме сърдечна дейност!  Two Hearts Малчо вече е 13мм, дългуч мамин! И си пулсира, пулсира. Ех, мирясах и аз и по-спокойно ще дочакам началото на октомври - тогава ще ходя за нух.транслукенция.

Иначе симптоми при мен - никакви. Все едно не съм бременна, ако не бях го преживявала два пъти щях да се шашна. Но пък и като си видях Пулсарчо, се кротнах, че явно така ще я карам и викам направо да се запиша в групата на късметлийките  Laughing

Та значи предишната анкета показа, че повечето ще ходят на ЖК по ЗК и отделно при частен гинеколог. И аз така, няма се цепим от колектива, я! Обаче подразбрах, че се чака до 12-та г.с. за да те картотекират. Един вид, да се види ще я бъде ли тая бременност или не. Някой записал ли се е вече на ЖК по ЗК?


kalli - браво, само така!

# 6
  • Мнения: 48
Записвам се, за да ви следя

# 7
  • Мнения: 200
Здравейте на всички и честита нова темичка Wink
Пренасям си питанията от старата тема тук Simple Smile
Искам да ви питам нещо и дано не ме сметнете за глупава, но ми е първа бременност и не знам всички процедури. Става въпрос за ЖК. Значи аз си  имам гинеколог, който ще ми следи бременността, той ми казва всичко за изследванията основните, на линия е 24 часа по телефона и всичко, обяснява ми какво трябва какво не и тн. Бихте ли ми обяснили за ЖК повече. Пропускам ли нещо? При док всичко си минава през ЗК, записал ме е като бременна там в регистрите и всичко. Кажете дали има още нещо което трябва да направя?

# 8
браво ясмина,хубава работаси свършила! Grinning
з не знам като симптом ли да го нарека,какво,но вече съм качила 5.5кг.малко се шашкам,ако я карам все така...корема ми е като в 4-ти месец(може би защото са 2)нито един чифт дънки не мога да закопчея,иначе ми стават в краката.днес си купих 2 номера по-големи.гледам повечето мами даже са отслабнали.аз бях 48 кг,че и по-малко.може би органозма трупа за износването на бебетата Embarassed

# 9
  • Мнения: 2 751
Aquariel, ЖК започва да се води от 12та седмица. Питай твоя д-р дали той ще ти води ЖК. Понеже аз ходя на частно, но моят не води ЖК, затова се налага да се записвам на друго място.


kit kat
, с близнаци е така. Моя приятелка роди близнаци и в 3тия месец беше като в 5тия  Grinning

Аз вече си купих 2 панталона за бременни. Нищо не ми става вече  newsm78

# 10
  • Мнения: 410
запис и от мен.честито на чулите сърчица.виждам че има разлика на прегледите в България и чужбина #Crazy.какви са тиа магарета на които ви качват,тука въобще не се бърка,само видеозон и кръвни изследвания и урина.абе те си знаят работата-ама ми е интересно Joy.лека вечер на всички аз ще сядам да вечерям  chef

# 11
  • Мнения: 165
Ясмина,поздравления за новата тема  bouquet-направо ме притесни с тези 13мм много голямо бе, с какво се храните Crazy Heart Eyesмоето е едва 7мм-мили мами споделете вашите колко са че аз почнах да си мисля щтуротии Rolling Eyes

# 12
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Ясмина,поздравления за новата тема  bouquet-направо ме притесни с тези 13мм много голямо бе, с какво се храните Crazy Heart Eyesмоето е едва 7мм-мили мами споделете вашите колко са че аз почнах да си мисля щтуротии Rolling Eyes

Ох, милата тя.    Hug Не се шашкай! Зависи как са го измерили на видеозона, под какъв ъгъл се гледа, малко да мръдне ръката на доктора и ей ти ги на 5мм разлика. Само си представи колко малко са 5мм! Освен това при мен явно овулацията ми е била по-рано от 14-ти ден и затова бебето върви по-напред.  И за да се успокоиш съвсем виж какво пише в сайта на бг-мама http://www.bg-mamma.com/site/content/view/1/37/
Цитат
Вашето бебе на 5 седмици.

Дълго е 7 мм!


Има се предвид 5 седмици от оплождането, което прави 7-ма г.с.
А пък иначе си го храня, знаеш ли какъв апетит ми се е отворил. Хич не мога да издържам на глад, както преди. Малко да ми пристърже и съм първа писта на масата  eat

# 13
  • София
  • Мнения: 1 391
Браво  bouquet, темата е трогателно красива.
Аз пък съм в постоянна нервна криза, всички ме ядосват и нямам време да се почуствам "специална". Уф, дано скоро отмине, че направо...

# 14
  • Мнения: 209
Здравейте! Честита ни нова тема!

kit kat , радвай се мила, че качваш. Мисля, че в този момент е по-добре така, нали сте трима  Grinning
Аз какво да кажа като вече съм минус 1 кг., много се притеснявам от липсата на апетит!

Аз вече си купих 2 панталона за бременни. Нищо не ми става вече  newsm78

Би ли се похвалила с новите си придобивки и със снимков материал?  Wink
И мен също ме стягат вече дънките, но добре, че имам една-две по-широки поли и за сега спасявам положението, но все още не съм ориентирана от къде и какво да си търся. Ще се радвам да споделите опит!

Общи условия

Активация на акаунт