Как да свикна с това положение?

  • 4 870
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 589
Ндаа...някои си патят от собственото си високо самочувствие...

# 16
Май естествено хубавите жени са кът и затова никоя от вас не ме разбра най- вероятно съм попаднала на поредния комплексар, но защо ли го споделих с вас след като срещнах меко казано не добро отношение . Да вярвам ли че има женска солидарност бъдете благосклонни дори не ме познавате , а аз като видя естествено красива жена или мъж също бих се снимала с нея. Със здраве! Wink

# 17
  • Мнения: 1 195
Питанка мисля че просто си търсиш проблем там където няма.
Ами нормално е мъжете да се заглеждат. Колкото и да си красива вие сте заедно от доста време най вероятно. Сега то е ясно за всички че се считаш за неземна красавица:) но дори и такаква просто със всичко с течение на времето се свиква така и мъжа то е свикнал с твоята красота и я приема за даденост. Както и ти си свикнала с него и вече ти се струва невзрачен но я си помисли в началото все нещо си му харесала я очи я усмивка я трапчинки..........
Виж в това да имаш вискоко самочуствие няма нищо лошо но понякога когато прекалява човек с нещо отблъсква околните внимавай да не отблъснеш съпруга си.
Все пак красотата е до време а сърцето (и колкото и тривиално да звучи) душевната красаота не старее и не погрознява.

# 18
  • Мнения: 4 841

Дано сте схванали какво питам? Има ли други като в моята ситуация

Честно казано не схванах. И проблема ти не схванах. Rolling Eyes

Ставаме две.
Колкото до изказването на авторката, че "превъзхожда мъжа си визуално" - също не я разбрах. Защото критериите за мъжка и женска красота все пак са различни, освен ако няма предвид по-широки рамене, по-яки мускули и по-обилно окосмяване - тогава и желанието за снимане от страна на непознати мъже по улиците става разбираемо  Laughing Laughing Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 2 840
.... по-широки рамене, по-яки мускули и по-обилно окосмяване - тогава и желанието за снимане от страна на непознати мъже по улиците става разбираемо  Laughing Laughing Laughing


А, ей го ключа от палатката.
Вече и аз схванах какво има предвид под
естествено красива жена

Сега нещата си дойдоха по местата.

# 20
  • Мнения: 1 425
Ми то мъжете си зяпаме. По-дискретно или по-недискретно ... според характера.
И мъжката представа за красота е доста по-различна от женската.
Земи прати една снимка, а? Да видим колко си хубава Wink

# 21
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Питанка, знам за какво говориш. Изпитала съм подобно нещо, изпитвам и досега де. Е, не са ме снимали на улицата пред него, но... той също е много ревнив и търси под вола теле. Не е красавец, но аз и не държа да е такъв, други неща са по-важни за мен. Но той си има своите комплекси, които в съчетание с гордостта му го карат да прави такива глупости само и единствено с цел и аз да поревнувам малко, той си го казва, не са мои измислици, затова си мисля, че разбирам проблема ти.
Номера е само един - не му обръщай внимание! Когато започне да те дразни по този начин, просто го игнорирай това поведение, нека види че номерът не минава. Ти бъди на ниво, не давай поводи за ревност и скандали, набий му в главата че си само негова, но няма да търпиш и да те унижава. Не позволявай да те мачка по този начин, само с две думи му кажи, че ти го уважаваш достатъчно, за да не го унижаваш и очакваш същото и от него.

# 22
  • Мнения: 1 400
... му кажи, че ти го уважаваш достатъчно, за да не го унижаваш и очакваш същото и от него.

А дали? Коя, уважаваща мъжа до себе си, би се съгласила в негово присъствие да я фотка друг мъж,м?  Thinking

# 23
  • Мнения: 2 070
А пък съм естествено грозна,м'оа ли да пиша тука или да пускам нова тема Whistling
И мен искат да ма снимат по улиците,и моя мъж се гордее с това.
Толкова е заслепен от любов горкия 4е мисли 4е ме харесват Mr. Green
   





     


# 24
  • DE
  • Мнения: 967
Ее, изгонихте авторката. Тъкмо ми стана интересно. Отдавна не се бях смяла така!
Настоявам най-красивата(авторката)да пусне снимка!
Ако се заслепя от красотата и да имам доживотен БАН!

# 25
  • Мнения: 166
Ето ме още една хубавица, обаче и на хубав мъж съм случила! Пък и воъбще не съм солидарна. А, повярвай ми, за ревниви мъже мога томове да изпиша - разбирам ги тия работи, цялата ти ситуация я разбирам, така да се каже. Wink И като много разбирателна ще ти дам едно обяснение. Мъжът ти мила, не е ревнив, а несигурен, което може да доведе до проява на ревност. Но не чувството му за притежание я предизвиква, а  чувството му за непълноценност. Подчертавам - покрай теб. Peace Твоето самочувствие го унищожава, твоята висока самооценка. Не разбираш ли, че човекът иска по-земна жена, затова се заглежда по сервитьорки /не искам да обидя никого/, защото ги чувства на своето ниво, на своите възможности. А теб лично какво точно те дразни - това, че те прави за резил май е основното. newsm78 Не виждам да ти е пострадало високото мнение за самата теб. Като красива жена ще ти кажа още нещо - моето самочувствие дължа на първо място на себе си и на второ място - на съпруга си, а не на разни чждозяплювци. Съветът ми е слез на земята, там те чака съпругът ти. Ако това има някакво значение за теб. Thinking
Готина тема! Grinning

# 26
  • Мнения: 2 716
Да сравняваш хубостта си с всяка срещната сервитьорка и от това да се чувстваш неземна красавица не е много умно.
Да позираш пред туристите....
Ти да не си някоя от Благоевградските тризначки?
 newsm78
Вие пък изядохте убавицата.
По темата - ревнив или коцкар е мъжът последно?

# 27
  • Мнения: 620
.....  хвърля крадешком погледи на всяка най-обикновена сервитьорка , а те може би знаете, само това чакат някой да им обърне внимание #2gunfire

С първото стъпване в темата,не можех да не реагирам...даже не дочетох увода Thinking
По-голяма глупост не бях чувала...при това категорична с общ знаменател ooooh!

# 28
  • Мнения: 166
.....  хвърля крадешком погледи на всяка най-обикновена сервитьорка , а те може би знаете, само това чакат някой да им обърне внимание #2gunfire

С първото стъпване в темата,не можех да не реагирам...даже не дочетох увода Thinking
По-голяма глупост не бях чувала...при това категорична с общ знаменател ooooh!
А, както става ясно - уводът има и изложение, че даже и  заключение -  след това, "може би не знаете", но идва ред и на най-добрия приятел. Изстрадала е мадамата - да те заменят с най-обикновена сервитьорка, че после и с най-обикновен приятел, кофти градация ....  CryJoy

# 29
  • Мнения: 22
Посмях се от сърце   Joy hahaha Joy Благодаря ви! Чак вече нямам желание да правя психоанализ на Красавицата  Mr. Green  Макар, че не е честно. Тя все пак се е обърнала тук за съвет.... ама да, да... сигурна съм, че няма смисъл от съвети ..  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт