инсе в Пловдив

  • 6 533
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 250
На мен също ми предстои инсеминация при д-р Даскалови. И друг път съм казвала, че в Пловдив няма по-добри и по-надеждни от тях. Успех на всички!

# 31
  • Мнения: 2 382
Благодаря ви за отговорите Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 284
inessa,успех!

# 33
  • Мнения: 7 716
Inessa, успех, вярвай е ще успееш. Късмет и пиши. Laughing

# 34
  • Мнения: 1 250
Inessa, успех, вярвай е ще успееш. Късмет и пиши. Laughing
Бързам да пиша, че малко се пообъркаха нещата. Направих втора цветна снимка миналата седмица, видя се непроходимост на дясната тръба. Преди 2 години и двете бяха проходими. Д-р Даскалов ми препоръча лапароскопия в клиниката, в която практикува в момента. Не знам как да го кажа, но не съм разучила доколко е добър в това. Другото, което ме притеснява, е цената. Ако някой има да сподели нещо, ще ми е от полза.

# 35
  • Мнения: 1 284
inessa,обади се в клиниката,сигурно ще ти дадат инфо за цените.Доколкото до д-р Даскалов,избрала си добрият специалист.Всичко ще е наред! Hug

# 36
  • Мнения: 1 250
inessa,обади се в клиниката,сигурно ще ти дадат инфо за цените.Доколкото до д-р Даскалов,избрала си добрият специалист.Всичко ще е наред! Hug
Аз инфото за ценито го имам, elgedel. 1400 лв струва манипулацията. Също така бих искала да направя консултация с друг специалист. Тъй-като не се вижда ХС, искам да знам дали е наистина належаща лапароскопията. Вече не знам какво да правя.

# 37
  • Мнения: 1 284
Консултирай се и с друг специалист щом е така.Стискам палци всичко да е наред! fingerscrossed

# 38
  • Мнения: 7 716
Моят съвет е да направиш една консултация в София.
Лапароскпоията се поема от касата.

# 39
  • Мнения: 2 422
Моят съвет е да направиш една консултация в София.
Лапароскпоията се поема от касата.

 newsm10 newsm10 newsm10

# 40
  • Мнения: 1 250
Моят съвет е да направиш една консултация в София.
Лапароскпоията се поема от касата.
Лали, запазила съм си час в София, но тъй-като е в "Надежда" е чак за януари месец. Не знам правилно или не, но ще изчакам до тогава. Дори и там да я направя, пак ще е наполовина цената. Благодаря ви!

# 41
  • Мнения: 7 716
Можеш да изчакаш, късмет ти желая. Laughing

# 42
  • Мнения: 1 250
Можеш да изчакаш, късмет ти желая. Laughing
Благодаря, Лали Simple Smile

# 43
  • Мнения: 99
1400 лева лапаро!? Това е страшно скъпо!
Защо не питаш във ВМИ? За Д-р Амалиев съм чувала много хубави неща. Нека някой ако има инфо да пише.

# 44
  • Мнения: 1 250
1400 лева лапаро!? Това е страшно скъпо!
Защо не питаш във ВМИ? За Д-р Амалиев съм чувала много хубави неща. Нека някой ако има инфо да пише.
Скъпо е, разбира се. Не смея да се доверя на който и да било, без солидна информация.

Общи условия

Активация на акаунт