Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 септ. 2007, 18:49 ч.

От коя банка теглихте кредит?

• 4 029
  • 64
  •   1
Отговори

Анкета

От коя банка теглихте кредит?

Опции:

• София
Здравейте, предстои ни теглене на кредит и искам грубо да събера първи впечатления. Моля ви да гласувате и ако искате споделете опит или дайте напътствия Mr. Green

# 1
Райфайзен

# 2
ДСК, техни клиенти сме от години и вече ползваме преференции по лихвите на кредитите. Не мога да ти дам напътствия, защото всеки гледа индивидуално на тези неща. За мен са достатъчно коректни и процедурите им се опростяват все повече. Имам и кредитна карта от ОББ, която беше грешка, от към лихвен процент, такса на банкомат, месечна вноска и какво ли още не, та даже не мога да пазарувам с нея на терминалите в магазините, така че ОББ - вече не!

# 3
ОББ.

# 4
  • Съседка на Карлсон, а иначе почти на плажа
ДСК

# 5
  • София
ОББ

# 6
ОББ

# 7
ОББ, но не съм доволна от тях

# 8
  • София
първо ОББ... после взехме от Биохим на двойно по-ниска лихва и върнахме кредита на ОББ.

# 9
  • wild southwest
Биохим

# 10
  • weltweit
първо ОББ... после взехме от Биохим на двойно по-ниска лихва и върнахме кредита на ОББ.
Бреееей как стават тези работи  Shocked Всички банки имат приблизително еднакви проценти на лихвите по ипотечните кредити, би ли обяснила по-подробно и аз обмислям подобна процедура, но не намерих подходящо решение  newsm78

# 11
# 12
  • вече в собствен дом
Булбанк.

# 13
  • София
Бреееей как стават тези работи  Shocked Всички банки имат приблизително еднакви проценти на лихвите по ипотечните кредити, би ли обяснила по-подробно и аз обмислям подобна процедура, но не намерих подходящо решение  newsm78

Simple Smile стават. когато взехме кредит от ОББ лихвите на потребителските кредити бяха около 16-17-18%. след около година мъж ми взе кредит на преференциална лихва от Биохим 9%, защото фирмата, в която работи е клиент на банката:)

но не става въпрос за ипотечен кредит.. аз разбрах, че за кредит по принцип, а не за ипотечен.

# 14
  • weltweit
Така, както си го описала ми се изясни, но за потребителски може и да стане, но за ипотечен си държат почти еднакви лихви, понеже сумата е голяма и не искат да изтърват клиенти  ooooh! Мерси все пак, ще се поинтересувам по темата, че ми предстои теглене на потребителски скоро време  Tired

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт