Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 186 отговора

София

Хванах края на репортажа по Бтв за някакво извънземно на едно дърво го бяха снимали. Някой гледа ли репортажа?
Освен, че ще ходиме до луната и извънземните си търсели жени и деца в България!  Crazy
Цитирай

Гледах края на материала и не съм разбрала, че е в Аспарухово. Явно е обиколило цяла Варна - бяха го виждали в Каменар, в Максуда... Маркрит ти не си ли го виждала вечер да броди по вашите улици?  Mr. Green

Цитирай

ъ  newsm78
Вие сериозно ли?
Извънземно? Във Варна?
Снимано на дърво?
Добре, че не гледам тв.
 Crazy
Цитирай

София

Стана ми интересно понеже дадоха и 1 снимка, на нея ясно се виждаше, че е страно същество със сигурност не приличаше на човек...
Цитирай

Helsinki

Какво? И аз не съм видял таквоз нещо. По днескашното ли? Ще гледам в двадесет и два (22) часЪ  Shocked
Цитирай

Кори Селести

Сега, само дано някой не се изцепи, че това е бащата на бебето на Сашка Васева, че щ я оплескаме съвсем.
Цитирай

До хладилника, който обичам

Око да пипне, ръка да види. Crossing Arms Га го аутопсират съществото, пак ще поговорим евентуално.
Цитирай

Не че приличаше на човек, по-скоро на някакъв скелет с ясно очертани крайници, лице, очи, ... покатерено на едно дърво, надничаше иззад клоните.
Цитирай

София

Сега, само дано някой не се изцепи, че това е бащата на бебето на Сашка Васева, че щ я оплескаме съвсем.

hahaha

Е, то май за първото и дете развиваше подобна теория
Цитирай

Берковица

Ай, стига бе  smile3555
Цитирай

Варна

Абе това е стара новина, бре! То това чудо от 'га обикаля ехееееей. Ма пусто що все не може да си намери жена и деца от нашенските?
Ще дойде и в София, така да знаете.
Цитирай

До хладилника, който обичам

Ма пусто що все не може да си намери жена и деца от нашенските?
Е, ти пък! Ашраф за няма и седмица се срещна, залюби длибоко и задоми - има шанс и то!
Цитирай

На Ашраф работата беше нагласена и не от него. Горкия, сигурно още вярва в любовта от пръв поглед и щастливата случайност.  Thinking
p.p. Те пък от къде разбраха, че извънземното е мъжко, че си търсело булка, а? A?  Crossing Arms
Цитирай

Кори Селести

Шушоне....това да не е жена му на онова другото?
Да е дошла да си го прибере?

Чакам да пусне тема в ДиС...
Цитирай

35
Не знам, ама гледам днес народът масово изкупуваше "Нощен труд", щото чело на вестника беше за зорът на извънземното да си намери гадже във Варна  ooooh!
« Последна редакция: пн, 03 сеп 2007, 20:07 от Шушон »
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 186 отговора