Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 септ. 2007, 21:45 ч.

За гадните Гъгрици

• 18 629
  • 17
  •   2
Отговори
  • Варна
Здравейте Hug

Бих искала тези от вас,които са се сблъсквали с подобен проблем,да ми дадът съвет. Hug

От червения пипер в кухната ми плъзнха,такива гадини/или по-точно се разлетяха Close/.нападнаха ми всичко,брашно,спагети и т.н.всичко  #Cussing out.Наложи се да изхвърля всички тези продукти/които бяха в един голям шкаф/изчистих го добре ,оставих го отворен,и си мислех че гадините като нямат какво да ядът ще изчезнат.
Но неби #Cussing outВлизат във всички шкафове,даже и в АМа на детето влязли,незнайно как Sick Thinking.летят из цялата къща.всичките ми продутки ги тъпча в хладилника.

Какво да правя???Как се мори тая гад #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 1
Какво представляват тези гъгрици? Защото аз в момента имам същият проблем с някакви гадини-като миниатюрни бръмбарчета са и плъзнаха от една подправка за риба  #Cussing out
Направо съм в чудо.

# 2
  • Варна
Какво представляват тези гъгрици? Защото аз в момента имам същият проблем с някакви гадини-като миниатюрни бръмбарчета са и плъзнаха от една подправка за риба  #Cussing out
Направо съм в чудо.
Ами такива са,едни кафеникави и летят.направо са ужасни.влизат навсякъде.най вече по брашното.
Като ги натиснеш,пукат Sick

# 3
Кфеникави са-да ама не см ги пробвала дали пукат:)
Може би решението е -всички подправки в бурканчета и затворени плътно!

# 4
  • Варна
Ами те са ми в бурканчета,но на червения пипер капака не се затваря както трябва и..........
Сега вече знам,че трябва всичко да е плътнво затворено и т.н,ама как да ги изтрепя теди гадини???то за тях отрова няма.
Казаха ми да забърша шкафа ,където са били с оцет.ама там ги няма вече,сега са из цялата къща и само чакат да отворя някой шкаф и да влетят вътре #Cussing out
много е гадно сега,че всичко ми е в хладилника,и ориз и пипери и.....
А пукат,като ги трепя Twisted Evil

# 5
Подправките,които имаш в момента ми се струва,че няма смисъл да се слагат в бурканчета-дори и да не се виждат там гадини,много е вероятно да са снесли яйца,защото съм забелязала,че много бързо се множат.Изхвърляй всичко и купувай нови подправки,които веднага слагай в бурканчета.Аз така мисля да направя.
Аааа....и също така никакви бисквити,сухари,ядки или хляб на открито.Май всичко трябва да слагаме в хладилника,поне докато изчезнат.Въпреки че не виждам как ще стане.
Хайде де ...няма ли някой който е имал проблема?!

# 6
  • Варна
Аз вече хвърлих всички стари,а новите са ми в хладилника Peace

# 7
  • София
Прибери всичко по което си падат гъгриците в хладилника и те ще изпукат или от студ ако си пъхнала и ниакоя от тях заедно с бурканчетата или от глад като няма по какво да ходят. Аз вече от доста време държа любимите им неща за хапване в хладилника вкл. червения пипер

# 8
  • София
Сега видях че вече си нправила това което написах (друг вариант да се справям с тях още не съм открила)

# 9
спасението е хладилника - иначе и в много добре затворен буркан пак се появяват, когато им изтече срока на годност на варива , подправки , брашно и т.н. става страшно #2gunfire

# 10
  • Варна
Ужасно е направо Shocked

Сега хладилника ми е шкаф за макарони и подправки.
Най гадното е/както вече казах/,че тез гадини летят из кухнята,и ме е страх че ако пак си "заредя"шкафа с продукти,ще го нападнат Crossing Arms

# 11
Това молци ли са? Ако да, трябва хубаво да потърсиш дали няма още някъде. И в нас периодично се появяват. Миналия път бяха в една торба с орехи. Уморих ги, пак се появиха. И вчера ги открих - в един шкаф в хола пазя първата сурвачка на детето и в нея се заселили гадините.  ooooh! Под шкафа си държа връхните дрехи, добре че не са ми изяли палтото.  Laughing
Вече няколко пъти купувам една много ефикасна отрова - представлява пластмасова решетка, напоена с отрова. Слага се на високо - върху шкаф примерно и резултатът е незабавен. В жълто-зелена кутийка, фирмата е Глобал или нещо такова, немска е. Продава се в магазините за домашни потреби.

# 12
  • Варна
Не не,не са молци Naughty.Като малки бръмбарчета са,и са
червеникаво-кафеви  Confused

# 13
Ако някой от вас работи със зърно да знаете, че си ги носите от работа.. А иначе е ужаснооо. Има разни отрови, но не знам как се прилагат в домашна обстановка

# 14
Ако някой от вас работи със зърно да знаете, че си ги носите от работа..

Аз не работя със зърно Simple Smile

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт