Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

София

Момичета боята или къната се слагаше на мръсна коса? newsm78

Сега си взех една боя,но косата ми е на два дни,дали трябва първо да  я  измия  или мога директно да мажа?
Мерака ми е сега да се боядисам тази вечер,за това и озаглавих темата като"бърз въпрос".

Мерсиии Hug
« Последна редакция: вт, 04 сеп 2007, 00:27 от Исайкова »
Цитирай

боята се слага на мръсна коса Peace,
поне аз така моята я слагам
Цитирай

София

И едно време къната, и сега боята винаги клепам на мръсна коса Peace
Цитирай

София

Светлите бои май бяха на чиста (но не съм много сигурна ) , а тъмните със сигурност на мръсна !
Цитирай

Боята слагам на мръсна коса,но ми се е случвало да реша да се боядисвам,а на последното миене да съм сложила балсам-е,мия и боядисвам... Very Happy
Цитирай

Варна

И двете знам, че се слагат на мръсна коса.
Цитирай

София

Много ви благодаря за скорострелните отговори!    bouquet

Отивам да се боядисвам. Wink

Може да се закрие темата.
Цитирай

Бургас

На мръсна коса!  Peace
Цитирай

София

Момичета,срам не срам се сетих още нещо.
Боядисах се.Сега изчаквам действието.После слагам ли шампоан или изплаквам само с вода.... Embarassed???????
Цитирай

само с вода без шампоан, чак утре или ако имаш възможност вдругиден си измии косата с шампоан
Цитирай

Велики Преслав

Исайкова, следващия път когато решиш да се боядисваш просто прочети упътването! Peace
Аз като боядисвам мама почти всеки път с различна боя /и то на Палете/ пише различни неща - един път на суха, един път на мокра,на чиста или мръсна коса.
А за шампоана, аз мисля поне веднъж трябва да се изплакне с шампоан след като си се боядисала.
Цитирай

София

Аничка,бе 2 пъти прочетох опътването,но не пишеше чиста или мръсна да е косата.
А за шампоана,съответно-се притеснявах да не остане мръсна косата.

Както и д а е,боядисах се.Лошото е ,че си потъмних цвета и вместо кафяво,ми стана почти черно Crying or Very sad Confused,но постоях май малко повече с боята,за това.
Здраве да е...

Мерси още веднъж.
Цитирай

Варна

Каква марка е боята? НЕ се притеснявай, след няколко измивания няма да е черна. Аз винаги си я измивам с шампоанм, щото се боядисвам черна и няма измиване само с вода.
Цитирай

Велики Преслав

Той ще се отмие цвета, не се притеснявай, ама верно каква е марката боя? Ти не беше ли с леко червеникава коса?
Цитирай

София

АМи Лореал-кастинг

Аничка,бях с кафяв цвят,може на осветление да е имало съвсем лек нюанс на червеникаво...Такъв си ми беше естествения цвят.
Сега малко ме е яд,че се боядисах,защото нали се потъмни цвета,а аз исках даже по светличко.

Но карай.
Уж за да има повече блязък.Е поне блясъка го има,и трите бели косъма ги няма.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора