Препоръка за козметика!?!

  • 6 508
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 947
Здравейте и от мен! Искам да попитам мамите с проблемна кожа каква казметика използват? Аз винаги съм била с мазна кожа и съм ползвала какви ли не продукти...Напоследък обаче започнаха пак от време на време да ми излизат пъпки и се чудя какво да изпилзвам...пазара е залят от козметични продукти, но ми се иска да ми препоръчате нещо, което е имало добър ефект при вас! Разбира се, че всяка кожа е различна, но все пак...Предварително благодаря!

# 1
  • Мнения: 3 459
Loreal Pure Zone - ексфолиант,но не ти го препоръчвам за всеки ден,много силно изсушаващ(съдържа салицилова киселина)
От медицинските съм ползвала на Vichy,RoC,Eucerin,LED - нито един не ми помогна

# 2
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
3-те стъпки на Clinique Peace

# 3
  • Мнения: 13 512
3-те стъпки на Clinique Peace
Единственият продукт, който не съм сменила вече 7 години.

# 4
  • Мнения: 7 947
Никой ли не иска да сподели опит? Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 211
Както бях писала и в друга тема най-ефектвиният и добър продукт за мен за професионалните пилинг гел и маска шоколад, които си бях поръчала от БГ фирма за проф. козметика. По принцип през откомври или ноември ще има Арена на красотата там има понякога фирми за проф. козметика, така че може и там да видиш кой какво предлага за кожа като твоята.

# 6
  • Мнения: 1 731
И моята кожа е мазна и сега си купих на Гарние трите стъпки-измиващ,скраб и маска.Определено съм доволна . FlutterСтрува около 8лв,но е страхотен. Hug

# 7
И моята кожа е мазна и сега си купих на Гарние трите стъпки-измиващ,скраб и маска.Определено съм доволна . FlutterСтрува около 8лв,но е страхотен. Hug
И аз съм много доволна от него,после минавам с тоника, а когато имам пъпки се мажа с крем акне аут на биотрейд-7 лв,направо е вълшебен в борбата с гадните пъпки. Peace

# 8
  • Мнения: 208
Както бях писала и в друга тема най-ефектвиният и добър продукт за мен за професионалните пилинг гел и маска шоколад, които си бях поръчала от БГ фирма за проф. козметика. По принцип през откомври или ноември ще има Арена на красотата там има понякога фирми за проф. козметика, така че може и там да видиш кой какво предлага за кожа като твоята.
Коя е фирмата? Или по-скоро марката?

# 9
  • Мнения: 7 947
Ама за Акне аут на Биотрейд пише че е за суха кожа... newsm78

# 10
  • Мнения: 27 524
3-те стъпки на Clinique Peace

Много добри, за съжаление не са достъпни за всеки джоб  Rolling Eyes

Loreal Pure Zone е приемливо решение.  Peace

# 11
  • Мнения: 4 176
3-те стъпки на Clinique Peace
Яко изприщване от него. Свекървата ми беше подарила и не си спомням какво стана с цялото чанте newsm78 Даже веднъж много преди тя да ми подари си бях купила- ефекта беше същия. Ужас. Язък за парата, която хвърлих.

Най- съм доволна от козметиката на Шанел и Кларинс, обаче скъпо.

# 12
  • Мнения: 5 228
Моята кожа е мазна. Ползвала съм какво ли не, но най-добре ми влияе серията Truly Matte на Кларинс. В момента ползвам серум, флуид и маска, просто няма по-добро за моята кожа.

# 13
  • Мнения: 31
Аз също използвам Pure 3 в 1 на Garnier,много добре ми действа на кожата.Ако се измия с него сутрин след това цял ден нямам лъщене но не трябва да се ползва повече от 3 пъти в седмицата.Цената е около 7 лева  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 1 616
За себе си установих, че продуктите за мазна кожа доста пресушават, затова съм доста внимателна. Сутрин използвам пяната за измиване на Джонсън (цената е към 6 лева, доста е икономичен продуктът, почиства хубаво, без да усещам пресушаване или опъване на кожата), а вечер измиващ гел на Орифлейм от серията с Алое. Веднъж-два пъти седмично използвам ексфолиант (в момента на Фрийман, но съм набелязала един на Клиник и възнамерявам да си го поръчам) и почистващи маски (аспириновата или на Гарние затоплящата). Според мен трябва да си много внимателна, защото явно повечето продукти за мазна кожа са по-агресивни - аз така си докарах изсушаване и лющене на кожата.

Общи условия

Активация на акаунт