до майките на летни бебета

  • 3 002
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 676
Синът ми е роден април и към 20-тия ден започнахме с 1 капка. След това Юли и Август не давах и после поднових до 1 г. Съветвам те да се довериш на педиатърката ви. Пък и 2 капки са ви много, освен, ако няма предпоставка за тях  Peace.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 823
От 10 - я ден започнах да й давам по препоръка на педиатърката.

# 17
  • Мнения: 2 005
Ние също сме родени на 15 юли , но от 20 ден му давам х 2 капки Hug

# 18
  • Мнения: 1 121
Не давам, педиатърът нищо не ми е казал по въпроса. Ще питам следващият път.

# 19
  • Мнения: 1 672
Гери е родена на 6 май и лекарят ни каза от 20 ден по 2 капки Вигантол



# 20
  • Мнения: 107
Рая е родена май месец,не съм давала Вигантол,защото е с по малка фонтанела,а от капките може да се затвори по -бързо.

# 21
  • Мнения: 521
На мен също педиатърката ми каза да изчакаме с Вигантола защото е лято и има слънце каза ми още че имало значение и размера на фунтанелата на детето , така че все още не давам на своя глава не смея

# 22
  • Мнения: 527
Според мен ,трябва да слушаш лекаря си,той наблюдава твоето бебе.Как можем да ти отговорим-Да продължаваш ли?!?!?Моето бебе е родено май,в момента му давам 2 по 2 капки,защото много нададе и килограмите изпреварват развитието на костите,та затова.

# 23
  • Мнения: 5 393
Давах Вигантол от 20тия ден някъде.Не помня колко време продължих, някъде 8-9 месеца най-много.Давах по 2 капки в началото, после намалих на 1.

# 24
  • Мнения: 4 546
по 1 капка дневно от 32рия ден

# 25
  • София
  • Мнения: 4 588
Ники е пролетно бебе ( 8 май) и  от първия месец му давам по 2 капки по преценка на педиатърката. Друг е въпросът, че често забравям и пропускам по някой ден. Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 481
Мишо е роден на 22.05 и досега не бях му давала....научих не от  нашата педиатърка че трябва да се дават още след 20ти ден и аз като ходих на последна консултация, я попитах и ги предписа.така че аз започнах от 3тия месец

# 27
  • Мнения: 195
На Макси му изписаха едва вчера по една капка на ден.

# 28
  • sf
  • Мнения: 10 142
давам от 21вия ден по две капки. трима педиатри, независимо един от друг ми го казаха

# 29
  • Мнения: 201
От 21-я ден на Калоян досега /на 1г.1м. е/ давам по една капка Вигантол дневно по предписание на педиатърката ни.

Общи условия

Активация на акаунт