Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 225 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

Русе

Преди месец изциклихме и лакрирахме паркета и засега само го забърсвам с влажна кърпа от микрофибър.Но се чудя с какъв препарат да го почиствам и поддържам от време на време освен кърпата,но да е и безопасно за детето тъй като лази по паркета  Rolling Eyes
Цитирай

Варна

С ПРонто за паркет. НЕ знам да има препарат, безопасен за деца. Ако те притеснява това, не използвай Peace
Цитирай

София

С Пронто за дърво.След като измитият под изсъхне спокойно пускай детето.
Цитирай

Peace
Цитирай

София

Ето тук има добри идеи:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=196289.0;topicseen
Цитирай

София

Мия с Фрош-универсален или с Мр.Пропър неутро.
Цитирай

И аз -много добър резултат и сякаш има допълнителен блясък в последствие
Цитирай

Италия

С Пронто !
Цитирай

Meglio за дърво - много добър препарат, повече ми харесва от Пронто. Купувам го от Била.
Цитирай

Meglio за дърво - много добър препарат, повече ми харесва от Пронто. Купувам го от Била.
А такъв за ламинат има ли.. И аз съм очарована от другите препарати на Меглио, но специално за дърво не съм виждала, нали във Варна няма Била
Цитирай

Сега го погледнах - отпред на оригиналния етикет пише, че е за паркет и ламинат. На етикетчето на български пише "за дърво", но просто не са превели всичко, така че става и за ламинат.
Цитирай

С Пронто Peace
Цитирай
Използвам препарат за почистване на фирма ДИОНИС ,изцяло БИО продукт и е безвреден ,не съдържа вредни химични съставки.Много добре почиства и същевременно дезинфекцира.
Не се продават в магазинната мрежа.Можеш да поръчаш чрез дистрибутор.Гарантирам ти ,че ще останеш доволна и спокойна за детето си,защото са напълно безвредни.
Цитирай

Варна

Ние обзавеждаме ново жилище и сега сме на етап почистване преди нанасянето.Опитах да почистя пода с пронто,но ламината стои на бели петна.После си взех Meglio(има го в Бурлекс магазините и Метро)за дърво и от него така.Незнам защо се получава така ooooh!,а искам да блести CrazyКакво ли още да пробвам newsm78
Цитирай

София

Ние обзавеждаме ново жилище и сега сме на етап почистване преди нанасянето.Опитах да почистя пода с пронто,но ламината стои на бели петна.После си взех Meglio(има го в Бурлекс магазините и Метро)за дърво и от него така.Незнам защо се получава така ooooh!,а искам да блести CrazyКакво ли още да пробвам newsm78
Още има много прах от ремонта,затова така се получава.От опит знам,че многократното пускане на прахосмукачка и измиване на пода ще даде резултат. Confused...Пробвай да измиеш ламината с по-силен препарат-Мр.Пропър,неутрален и после пак с Мелио.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора