Заради какво ви жегва под лъжичката?

  • 4 734
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 459
Сещам се конретно за една ситуация, в която аз му звъня, той на работа. Говорим и изведнъж чувам женски глас, а той ми предава, че въпросната жена /колежка/ ми праща поздрави. Аз досега незнаех, че имат колежка. Накрая се оказа, че дамата е приятелка на техен колега. А бе с две думи всички работят заедно. Сега ще им ставаме кумове  Grinning

# 31
  • Мнения: 223
Дразня се от бившата му жена,кофти ми е..тя звъни понякога за разни неща,добре че бързо са се разделили....

# 32
  • Мнения: 4 733
Просто от чисто любопитство...Кое точно те дразни, за да си обясня защо настоящия ми партньор видимо се дразни на позваняванията на бившия съпруг?

# 33
Ако намерите петно на белите му слипове което прилича на кръв въпреки че са изпрани и не излиза ще се подразните ли ? Аз все още се чудя Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 244
Аз съм приела мъжът ми заедно с миналото му както и той мене така че като си пази снимките от 19-сет годишната си любов много важно (само да не ги разглежда с носталгия де  Mr. Green) иначе съм много ревнива и той също но никога не ми е давал някакъв сериозен повод сега че тая му се усмихнала че тоя ме закачил ми то така е по-забавно  Crazy

# 35
  • София
  • Мнения: 589
Ревността е коментирана много пъти тук и ще продължава да се коментира просто защото темата е вечна. Не ми се предъвква. Въпросът ми е конспектирано ако може да назовете моментите, нещата, постъпките.....и т.н които са способни да ви накарат да изревнувате партьора си.
 Примери дами, примери  Flutter
 За себе си ще кажа, че наистина съм ревнива и се опитвам да го порменя. Въпреки всичко има неща, които ме влудяват или по-скоро влудяваха до скоро. 
 Една овца го търсеше често, приятелка бре #Cussing out Елиминирах я.
 Ревнувам, непонятно защо когато ходи през два дни до тях да се видел с родителите си. Вече ходи по-рядко Twisted Evil
 Работеше преди в бар...Ама то голямо обгрижване на клиентките беше. Е, вече не рабтои в бар  Mr. Green
 Такива ми ти работи.
 Ще допълвам Mr. Green

Ревността е слаба черта на характера.Ревнуват хора които не са сигурни в  себе си или имат развито чувство за собственост.Опа как се изказах bowuu.Ревнива съм до мозъка на костите си #Cussing out.Но..........само когато усещам нещо че не е наред а в същото време се правят на утрепани и получавам отговори от типа на "Не е твоя работа,не знам,ще видим,може би и т.н."Това ревност ли е  newsm78
Ако е решил друга Ок, права му пътека.само искам да е искрен а не да смотава.Нито съм грозна нито тъпа имам и аз възможности Flutter.Отварям тефтера  smile3529 и глей какво става smile3540.


РАЗДАВАМ И ШАМАРИ НА КИЛО newsm65

Последна редакция: сб, 15 сеп 2007, 11:43 от Бамби03

# 36
  • Мнения: 460
мен може и ме жегва под лъжичката за моята племенница,зощото баща и ги заряза с майка и/моята сестра/мн.отдавна и дете се оправя само.т.е даста е самостоятелна и с помоща на майка си-естествено.е като се сетя за този урод/извинете/-баща и и ноправо не ме пали,ами незнам какво ми става! #2gunfire

# 37
  • Мнения: 3 611
Ревнива сьм, мьча се да го променя, но беz особен успех.
Жегва ме самата мисьл, че ме льжат.
Може би сьм станала параноичка...
... или льжците покрай мен се увеличиха...

Примери няма да давам... не че нямам материал zа цяла книга...

# 38
  • Мнения: 4 733
Ако намерите петно на белите му слипове което прилича на кръв въпреки че са изпрани и не излиза ще се подразните ли ? Аз все още се чудя
Ако се бръсне на интимните части, може да се е порязал. На мен често ми се случва.

# 39
  • Мнения: 3 423
Все ми е тая къде ходи и какво прави, важното
е да знам, че ще закъснее или че няма да се
прибере и да не страда семейният бюджет.
Ако има секс другаде, обезателно да е с кондоми.

# 40
  • Мнения: 2 196
Парите в къщи да си носи и като се прибере,да е жив и здрав.
Хич и не се впечатлявам.

# 41
  • Мнения: 738


Ревността е слаба черта на характера.Ревнуват хора които не са сигурни в  себе си или имат развито чувство за собственост.Опа как се изказах bowuu.Ревнива съм до мозъка на костите си #Cussing out.Но..........само когато усещам нещо че не е наред а в същото време се правят на утрепани и получавам отговори от типа на "Не е твоя работа,не знам,ще видим,може би и т.н."Това ревност ли е  newsm78
Ако е решил друга Ок, права му пътека.само искам да е искрен а не да смотава.Нито съм грозна нито тъпа имам и аз възможности Flutter.Отварям тефтера  smile3529 и глей какво става smile3540.


РАЗДАВАМ И ШАМАРИ НА КИЛО newsm65
[/quote]
 
 smile3532     Все едно аз съм го писала! Даже много имам мерак да го хвана в нещо, че не съм си правила стабилно парти отдавна Mr. Green Обаче нямам повод, примерен го раздава. Или само така изглежда... Thinking

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Ревнувам. Ревнувам го макар че аз бях инициатор на всяка наша раздяла. Ревнувам го от миналото му. Ревнувам го и сега, когато сме разделени, и от настоящето му, и от бъдещето му.  Ревнувам го, макар отдавна да не го обичам и да съм му дала свободата. Знам, че не трябва и че така се измъчвам.  Ако някой може да ми каже какъв ми е проблема, дори на лични съобщения, за да не задръстваме темата, ЩЕ СЪМ БЛАГОДАРНА Rolling Eyes

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Леле,трябва да покажа на мъжо,той само на мене ми вика,че съм ненормална с тая ревност  Embarassed Twisted Evil
Ревнувам,защото искам да бъда,винаги съм била център на внимание сред мъжете.Сега с този корем не се чувствам сигурна,секси...това е!
Може би сама си търся под вола теле??незнам,но много неща ме дразнят и жегват под лъжичката.Лошото е ,че много бързо се паля и ...
кой знае чудя се как ли ме търпи??? Crazy

# 44
  • Мнения: 738
Ревнувам. Ревнувам го макар че аз бях инициатор на всяка наша раздяла. Ревнувам го от миналото му. Ревнувам го и сега, когато сме разделени, и от настоящето му, и от бъдещето му.  Ревнувам го, макар отдавна да не го обичам и да съм му дала свободата. Знам, че не трябва и че така се измъчвам.  Ако някой може да ми каже какъв ми е проблема, дори на лични съобщения, за да не задръстваме темата, ЩЕ СЪМ БЛАГОДАРНА Rolling Eyes

Според мен ти трябва някой нов когото да ревнуваш Mr. Green Не, сериозно, аз също съм много ревнива, мойто е май някакво развито чувство на собственост, незнам...Ревнувам всичките си бивши, гаджета честно Mr. Green Ама не се самонаранявам или нещо такова, не се измъчвам...Дедазнам и аз newsm78

Общи условия

Активация на акаунт