Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Момичета,препоръчайте ми маникюриска в близост до Дружба 1-София Praynig
Моята се премества в другия край на София и с това дете/а и скоро почвам работа/ ще ми е трудно да ходя Crying or Very sad
В момента съм с акрил,но мисля да го сменям или с гел или с нещо по-ново
Помагайте моля Praynig
Цитирай

addicted to phone

Салон "Нефертити" Др-1 бл.70 по линията на авт.604 и тр.11 Peace
Цитирай

София

Преди ходих в Дружба 1, точно до езерото в един блок, но незнам кой номер беше, в него има и зоомагазин и видиотека, а точно зад блока се намира супермаркет "макс". Бях много доволна, но ми е доста далече да ходя и затова я смених.
Цитирай

София

Салон "Нефертити" Др-1 бл.70 по линията на авт.604 и тр.11 Peace
Писах ти на лични Hug
Цитирай

addicted to phone

Отговорих ти! Peace
Цитирай

София

Момичета помагайте- в страшна безисходица съм!!!
Обиколих салоните в Дружба 1- няма маникюриска ,която да слага гел или акрил Crying or Very sad
В двата салона,предложени ми от момичетата- пише НОКТОПЛАСТИКА,ама не го правят,че каква правят тогава Mad Confused
Моля ви,вече съм за маникюр,2 нокътя ми се отлепиха и незнам къде да ги направя,хич не ми се иска чак до Люлин да влача детето ,при моята маникюриска Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Сериозно ,кажете къде в Дружба1 или 2,Младост 1,2 или поне около Окръжна болница и Плиска има маникюриска ,поставяща гел или акрил
Не искам да си помисли някой че е реклама,просто имам нужда от помощ-ако искате пишете ми на лични,ако смятата че ще имате проблеми с модераторите
Благодаря предварително и ще чакам Hug
Цитирай

addicted to phone

Другия салон е в Мл1-а сега как да обясня обаче... Там има една ветеринарна клиника която ако вървиш по първата (най-старата) пътека от спирката към квартала се пада в дясно до някаква пицария (не "Джовани" която е с/у Стил99). Салона е точно зад този блок в една нова кооперация. Маникюристката е Ина, обаче за гел... пак не съм убедена. Ще намеря телефона и ще ти го дам на ЛС. Peace
Цитирай

София

За Младост 1 мога и аз да предложа салон с маникюристка, която прави гел - аз ходя там за обикновен маникюр, но съм сигурна и за тези процедури. Ходя от скоро там, но явно момичето си го бива, защото аз съм доволна много, а и часовете и са пълни (записвам си час за след 7-10 дни). Салонът, чието име не се сещам сега  Embarassed , се намира в една нова сграда срещу блок 48. В същата сграда има магазин на Gorenje. Ако те интересува ще ти дам телефон и на салона, и на маникюристката. Тя се казва Цвети.
Цитирай

София

За Младост 1 мога и аз да предложа салон с маникюристка, която прави гел - аз ходя там за обикновен маникюр, но съм сигурна и за тези процедури. Ходя от скоро там, но явно момичето си го бива, защото аз съм доволна много, а и часовете и са пълни (записвам си час за след 7-10 дни). Салонът, чието име не се сещам сега  Embarassed , се намира в една нова сграда срещу блок 48. В същата сграда има магазин на Gorenje. Ако те интересува ще ти дам телефон и на салона, и на маникюристката. Тя се казва Цвети.
Ще чакам,благодаря ти
Цитирай

София

Писах ти ЛС. Да ни се похвалиш после с новият хубав маникюр  Peace
Цитирай

София

Вече си записах час за края на седмицата,при маникюристката ,която ми предложи Кристал/устройва ме и като място,близо ми е, и като цена/
Много съм  благодарна на всички ,които се отзоваха на молбата ми за помощ
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.