Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 25

  • 17 029
  • 315
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 219
Аз си поръчах 40, в оранжево, мисля си ,че все пак е за зимата и отдолу ще се обличат по-дебели дрехи, да ми е по-свободно.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
хайде и аз

# 17
Здравейте мами!До сега не съм писала във форума , но благодарение на вашите обяснения направих първатат си поръчка.Когато вляза да си проверя статуса обаче ми излиза следният текст Commande N° 20072431174351 du 31/08/2007
Mode de règlement : CARTE BANCAIRE
Montant des frais associés à votre commande:14,84 ?
Vos instructions pour cette commande ont été prises en compte.
 Voir mon offre spéciale sur cette commande
BESOIN D'AIDE ?
след като вляза да проверя тяхната оферта поръчката ми е разделена на две части на първата пише voici les articles qui beneficient de reductions , а на втората пише voici les articles qui ne beneficient pas de reductions .Ако може да ми преведете какво означава.Благодаря предварително.
 

# 18
  • Мнения: 22 430
Здравейте на всички. )))
Знам че много пъти сте коментирали, но все пак да попитам.
Харесах си едни боти, при това са намалени. ) Но колебанието ми е кой номер да си поръчам.
В БГ нося 38 или 39ти номер, зависи от модела. Та сега кой номер да си поръчам?

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
Кой поръчва скоро, да ми поръча една пухенка?
Или ако някой ще си поръчва сега за себе си - заменям оранжева (като на снимката на Змейковица), номер 40, за сива номер 38 Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 2 181
Днес си взех поръчката.Това пуловерче
http://www.laredoute.fr/vente-pull-robe-manches-courtes-enfant-p … t=1&hasprev=1
и тези
http://www.laredoute.fr/vente-2-pulls-col-boutonne-enfant-prix-m … t=1&hasprev=1
Много са сладки,доволна съм.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
и аз чакам от 24-ти само с мои неща.Тези дни ще поръчвам една само за малката.
Наде,пристигнаха ли ботичките?

# 22
  • София
  • Мнения: 6 559
Галя, ти кой номер поръчваш за малката?Аз за моите 102, ама не сам сигурна дали ще им стане  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 4 116
Колко струва доставката до БГ?  Този сайт го разглеждах на френски, обаче хич не се ориентирах, едва сега видях, че има опция да е на английски  Mr. Green и си харесах доста неща.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 575
Колко струва доставката до БГ?  Този сайт го разглеждах на френски, обаче хич не се ориентирах, едва сега видях, че има опция да е на английски  Mr. Green и си харесах доста неща.
5-6 Еуро

Гале, тези много ли са плътни?

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
записче Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 2 181
Галя, ти кой номер поръчваш за малката?Аз за моите 102, ама не сам сигурна дали ще им стане  Rolling Eyes
поръчвам 102 р-р и всичко и е точно.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 181

Гале, тези много ли са плътни?
[/quote]
Не, не са много плътни.

# 28
  • Мнения: 1 196
За какво става дума в тази оферта?
http://laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=3e246cb843626db8f2

# 29

Общи условия

Активация на акаунт