Режим на Пиер Дюкан - 24 част

  • 27 461
  • 600
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 5 873
Ммм,така по-ми харесва-  -8 кг. FlutterИскам ощееее! Crazy


Ми ади де, ти само кажи, аз пиша  Flutter

търпение,търпение... Mr. Green

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Кажи нещо и за срещичката де  Mr. Green

# 18
  • Провинция
  • Мнения: 313
Dorchester готово.Зелена е.Бях забравила.Благодаря,че ме подсети.И аз искам да благодаря на Вещи за новата темичка.

# 19
  • Мнения: 853
Докато се прибера от работа и нова темичка сте спретнали Hug
Вещи благодарско  bouquet

# 20
  • Мнения: 4 806
Поздравления за силната група Simple Smile

Аз по сериозен повод се обаждам - имаше в предишната тема питане към ветеранките - дали и как се задържа след Дюки.
Отговарям - първо не знам колко свалих с Дюки, но като цяло може би от порядъка на 10 кг и не си спомням вече за колко време беше.
След това - не започнах да ям въглехидрати, а минах на ВМ НВХ, или по - скоро на НВХ.
През лятото - ям плодове, напоследък се случва да ям и други сладки неща.
Подчертавам, че накрая се заех с фитнес и до ден днешен е така (10 месеца).
Та, задържах и още малко посвалих.
Без проблеми.
Задържането е факт, а при времена на отпускане - кг не хукват през глава да се трупат. Това е при условие, че много месеци бях доста режимна в НВХ.
Да, промених си храненето и вредности доста махнах.
Продължавам да си хапвам овесени трици - просто ми харесват за закуска с извара и някакъв плод (например).
Основно си ям режимно и боклуци не ме изкушават.
И съм си много добре - имам много енергия, уморявам се по-трудно ...

# 21
  • Мнения: 11 534
Въх,нова тема!Едвам успях да дочета старата.Вещи благодарско   bouquet ! На всички свалили-честито смаление  smile3501 ,честито и на задържалите - нека не забравяме,че и това е победа  newsm10 Пухче,Ванче мерси за новите рецепти.Тези дни непременно ще опитам нещо ново.То за 20 дни почти не остана неизпробвана рецепта от мен.  chef Вещи таз режимна пица много ми допадна-да си призная вчера си мислех дали може да се направи нещо като пица-хем вкусно,хем режимно-значи може.Айде да се присъединя и аз към клуба на майките ревли дето ще си пускат децата на ясла.От 10.09. и моята госпожица тръгва на ясла и от сега знам коя от двете ни ще реве повече.Асса мерси за че се отзова  на нашето питане за задържането след режима.Навестявай ни винаги когато можеш.Всеки ден се връщам назад в старите теми да чета мнениятата ти. Hug

# 22
Запис  Crazyлеле ама верно сме станали много Joy

# 23
  • Мнения: 2 331
точно това трябва да направим,като свалим кг.не да се върнем към безразборно хранене с вредни храни-вафли,шоколади,пържено...и аз си мисля,че целта е да си променим основно начина на хранене.поне това е моята цел.нямам идея да стигам до крайности,но все пак ще внимавам какво ям.
благодаря ти,Асса

# 24
  • Мнения: 853
Били,на мен есенно-зимния сезон ми е критичен,лятото успявам да сваля някое друго килце и си мисля че съм се отказала вредните навици което при мен ще рече наплюскване с каквото ми падне от храните от които съм се въздържала ,ако успея да се справя с това значи ще успея и килограмите да задържа Praynig,но уви не успявам винаги да се контролирам Embarassed

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Страхотна нова тема! Браво на Вещи!
Днес си купих Кола Лайт, защото направо ми стана лошо! Сега чакам да се изпече пилето на сол и се облизвам!
Той глада бил по- силен от тока!
Ванче, разгледах рецептите............потекаха ми лигиге..... #Crazy

Вещи, аз съм започнала на 03.09.2007г. - 59,5кг.





# 26
  • Мнения: 5 873

Ванче, разгледах рецептите............потекаха ми лигиге..... #Crazy

Надявам се,че ще бъдат от полза.Дано са сполучливи.Уж внимателно ги подбирах.. Rolling Eyes

От всички рецепти съм правила само пилето на сол и дроб в було, но със свински дроб,и после го пека във фурната.

Абе хора,аз най-любимата си рецепта не съм публикувала.Да взема да ви я представя.


Стели,за пилето на сол гаранция давам.Виж колко Дюканки останаха доволни. Hug

# 27
  • Мнения: 272
 HugЗдравейте и от мен Милена
Вещи много е хубава темата Само малка промяна аз започнах диетата на 28 08 07
А не на 20 08 07 и вече съм -1 кг Embarassed 93 кг Какъв рекорд аааа

# 28
  • Мнения: 243
Здравейте и от мен   bouquet
Леле колко сме много и затова успяваме всички. Аз имам да дочитам старата тема, но се записвам и тук вече.
Вещи, благодаря за хубавата тема.
Асса, благодаря за отзивчивостта, както винаги.
Успех на всички и много,много свалени килца.

# 29
  • Мнения: 853
Къде останахте всички newsm78
да се похваля и аз направих прословутото Ванчино пиле на сол ,и невероятно за мен ,но се получи ,даже и малкия хапна ,а той по принцип само кюфтета и кебапчета му дай от месните #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт