Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора

момичета здравейте ! имам една питанка- преди малко ми се случи нещо неприятно- докато си пишех на компютъра (бях седнала) и кихнах силно и неочаквано се изпуснах в гащите:( много се уплаших веднага мисълта ми е дали не са околоплодни води? толкова съм шашната. На вас случвало ли ви се е ?
Цитирай

Гърция

Да, случвало ми се е. Съвсем нормално е и с напредването на бременността ще става все по често. Спокойно Wink.
Цитирай

Нормално е  Peace
На мен ми се е случвало при кихахе,кашляне и др. така че не се притеснявай! Very Happy
Цитирай

и аз си мисля че е нормално, но в първия момент се паникьосах!
имам и друга питанка- възможно ли е да се спукат околоплодните води от кихавица?
Цитирай

Не се безпокой, щом е било еднократно. ))))
Цитирай

Sf

Нормално е. Бебето притиска пикочния мехур и е нормално понякога да се изпуснеш. Четох го и в една книга.
Цитирай

И на мен ми се случи два-три пъти при кашляне.
Цитирай

София

Не ми се вярва да ти се спукат водите от кихане. Нормално е да се изпуснеш. Аз какво да кажа, като всяка сутрин се будех с мисълта, че са ми изтекли водите, а само съм се била изпотила 35.
Не се притеснявай Hug!
Цитирай

Atlanta ,USA

Не се притеснявай ,няма да са водите . Very Happy
Цитирай

София

Не се трвожи щом е еднократно  Peace. Когато ми изтекоха водите, процедурата се повтори и то доста по-силно.
Цитирай

Стара Загора

И на мен ми се е случвало, нормално е! Wink
Цитирай

Русе

Съвсем нормално е и с напредването на бременността ще става все по често. Спокойно Wink.

smile3521
Цитирай

Не са води, спокойно. Това става при почти всички бременни, защото мускулатурата на перинеумът е разхлабена.
Цитирай

имам и друга питанка- възможно ли е да се спукат околоплодните води от кихавица?

Е тая кихавица трябва да е като взрив , за да спука мехура 35
Спокойно,няма такава опасност.
Цитирай

Варна

Не са води, спокойно. Това става при почти всички бременни, защото мускулатурата на перинеумът е разхлабена.
Peace и аз така.......
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора