дават ли банките кредит на мамета?

  • 979
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Майчинството ми е добра сумичка, но е майчинство, дали някоя банка би ми дала кредит от 10 000 лв. да речем?

# 1
  • София
  • Мнения: 14 607
на мем ми отказаха-нямала значение, че имам майчинство, нямала съм трудови доходи.

# 2
# 3
  • Мнения: 953
не няма такава #Cussing out

# 4
  • Мнения: 2 100
За съжаление не дават! Ето, копирам едно цитатче за по-бързо от посочената тема:
Майчинството се изплаща от Осигурителния институт... През това време социални осигуровки НЕ СЕ ВНАСЯТ... Точно тук е разковничето... Този доход е неприкосновен и при едно евентуално неплащане от твоя страна, съответната банка няма от къде да потърси своето вземане и да се удовлетвори от получавания от теб доход...

# 5
  • Мнения: 207
А има ли вероятност като съм в майчинство да стана поръчител не мъжа ми? Нямаме брак с него!

# 6
  • Мнения: 2 100
А има ли вероятност като съм в майчинство да стана поръчител не мъжа ми? Нямаме брак с него!

Не Naughty Трябва да имате различни адреси като за начало...

# 7
  • Мнения: 603
Как да станеш поръчител с доход 180 лв. - майчинство?!
Аналогично е с кредитополучателя. Както се обследва кредитополучателя, така и поръчителя.

# 8
  • Мнения: 814
Трудно. Зависи от дохода, разпределен на членовете от семейството  Confused

# 9
  • Мнения: 603
Майчинството НЕ Е трудов доход, както са писали по-горе. То е обезщетение.
При неплащане на вноската банката не може да удържи сумата на същата тази вноска, защото е майчинство. Като цяло може да тегли бащата, но с различни поръчители и пак зависи от сумата...

# 10
  • Мнения: 179
аз мисля че няма да ти дадат кредит защотото първо трябва да имаш редовен трудов договор от поне 6 месеца след това да ти са платени всички осигуровки и т.н.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Не, освен ако не представиш документ за някакъв друг доход, напр. от наем.

Общи условия

Активация на акаунт