Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

Първо извинете ме за не особено приятния въпрос, но утре трябва да давам, а акушерките в Майчин дом не са особено любезни да обясняват. Та имам спомен, че даваха нещо като шишенце с капак и една лентичка вътре. Пишкаш в пластмасова чашка, изсипваш урината в специалното шишенце, оставяш я за 10 сек. и след това ...? Просто не помня какво се правеше, а знам, че утре пак ще съм като пиле  в кълчища. Извинете ме отново за въпроса  Embarassed
Цитирай

София

След това чакаш резултатите. Някой да ти ги обясни.  Peace
Цитирай

В най-невинните детски очи и най-голямото мъжко сърце

За стерилна урина-трябва да се изишкаш в самата стерилна чашка, а не първо в пластмасова и после да пресипваш! Няма логика Smile Лекарката ми ми обясни така - да се взема душ преди пишкането, първите капки да са в тоалетната и след това в стерилното шишенце Smile
Цитирай

най-хубавото място

За стерилна урина-трябва да се изишкаш в самата стерилна чашка, а не първо в пластмасова и после да пресипваш! Няма логика Smile Лекарката ми ми обясни така - да се взема душ преди пишкането, първите капки да са в тоалетната и след това в стерилното шишенце Smile
Именно и аз така знам Peace
Цитирай

София

Сутринта, като станеш, измиваш се, изпишкваш малко в тоалетната и после пишкаш директно в чашката за стерилна урина, затвавяш я и я даваш. Peace
Цитирай

Горно нанадолнище

Да , точно така Peace
Цитирай

с трима мъже :)

Сутринта, като станеш, измиваш се, изпишкваш малко в тоалетната и после пишкаш директно в чашката за стерилна урина, затвавяш я и я даваш. Peace

Peace
Цитирай

Русе

точно така
Цитирай

София

На мен са ми обеснявали, че трябва да се измиеш само с вода, никакви препарати и не се триеш с кърпа. И внимавай да не пипнеш с пръсти вътре стерилното шишенце или капака му.
Цитирай

Варна

Само да добавя към написаното, че в аптеките продават контейнерчета за урина, които са стерилни и опаковани. Купи си такова, свърши с цялата процедура в къщи и си го занеси в болницата за изследване.
Цитирай

Пишкаш в пластмасова чашка, изсипваш урината в специалното шишенце, оставяш я за 10 сек. и след това ...?

Не прави това! Пишкаш в стерилната чашка директно. Купува се от аптека, стотинки струва.
Цитирай

аитос

Peace
и аз така знам
Цитирай

София

Само да добавя към написаното, че в аптеките продават контейнерчета за урина, които са стерилни и опаковани. Купи си такова, свърши с цялата процедура в къщи и си го занеси в болницата за изследване.
   Много са удобни  Peace.
Цитирай

За стерилна урина-трябва да се изпишкаш в самата стерилна чашка, а не първо в пластмасова и после да пресипваш! Няма логика Smile Лекарката ми ми обясни така - да се взема душ преди пишкането, първите капки да са в тоалетната и след това в стерилното шишенце Smile

Peace
Цитирай

София

Toчно така се прави Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора