Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 4 септ. 2007, 23:05 ч.

Руските ресторанти в София.......

• 2 458
  • 6
  •   1
Отговори
  • Sofia
    Ходили ли сте в руските ресторанти в София "Петър1" и "Москва"?Какви са ви впечатленията?Харесва ли ви кухнята там?А музиката?
    Има ли други подобни(имам пред вид,руски) ресторанти в София?Какво ви е мнението за тях?
    Бихте ли споделили,моля,кой каквото знае,разбира се.Simple Smile

# 1
Ходила съм в Петър I ,но преди  4-5 години.Много хубаво беше и програмата беше добра.

# 2
"Гара за двама" - казват, че е добро място. Аз лично не съм ходила и не знам къде е, но в Гугъл все ще има нещо за него.

# 3
  • Sofia
Ходила съм в Петър I ,но преди  4-5 години.Много хубаво беше и програмата беше добра.
     Simple Smile
     А какво имаше в програмата,помниш ли?Можеш ли да кажеш малко повече?Какво точно ти е харесало в нея?

# 4
  • Плевен
     Simple Smile
     А какво имаше в програмата,помниш ли?Можеш ли да кажеш малко повече?Какво точно ти е харесало в нея?
И аз съм ходила в него ,но преди 2-3 год. Също ми хареса. Пеят се руски песни и танцуват,но по-подробно не се сещам.
Гара за двама също е хубав,знам от приятел.Мисля,че е малък ресторант.

# 5
  • Варна
Тази тема май не е за този форум?..  Thinking

# 6
  • Sofia
Тази тема май не е за този форум?..  Thinking
    А за кой? Rolling Eyes
    Честно казано,и аз се чудех ,къде да пусна тази тема,но не намерих друго място.Все пак думата става за места за почивка.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт