Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 42 отговора

Как са отношенията със съпруга ви след раждането
Цитирай

Кори Селести

Ако уточниш за кой вид отношения става дума, ще решим дали темата е за тук или за "Дом и Семейство".
 Peace
Цитирай

По принцип държанието му към теб,може да се каже същия ли е в леглото,помагали ти в отглеждането за детето
Цитирай

в очите на двама мъже

Повече от прекрасни.На моменти,разбира се,има по-остри реакции и от двете страни,но те отшумяват бързо.Той е единственият и най-добрият ми помощник в отглеждането на сина ни,аз пожелах така.В леглото....Нещата се нормализират с времето.
Цитирай

София

Нашия татко много ми помага но е....доста несръчен така да се каже.
След като преживях следродилната депресия всичко си дойде на мястото.
За секса...той винаги има желание но аз не винаги съм в състояние Laughing
Умората си казва думата и при двамата!
Цитирай

в очите на двама мъже

За секса...той винаги има желание но аз не винаги съм в състояние Laughing
Умората си казва думата и при двамата!
Така е.Умората може да повлияе и на желанието за секс.В един момент за теб е по-важно да поспиш някоя минутка повече,отколкото да получиш оргазъм.От друга страна пък оргазмът успокоява нервите,които неизбежно ни тресват от време на време. Laughing
Цитирай

BG

в началото - много обтегнати. в общи линии - изкарвахме си нервността един на друг. сега вече се нормализилаха нещата. за помагането - от самото начало ми помага. за секса - има напредък и в това отношеине.
Цитирай

Sofia

Много ми помага таткото, къпането на беба си е резервирано за него Smile. А за секс още е рано, не са ми спряли лохиите, ама и двамата едвам се одържаме вече  Embarassed.
Цитирай

Всеки ден след работа , той се занимава с бебето, по желание. Двамата го къпем и след това той го приспива. В почивните дни повече той се занимава, за да мога аз да си почина от детето или да свърша разни неща у дома.
 В началото ни трябваше време да свикнем с бебчо в къщи, но си помагахме взаимно.
Цитирай

Много добри отношения, помага ми много, държи се с мен както преди. Няма промяна. Освен в положителна насока.
Цитирай

на морския бряг

при нас отношенията са повече от прекрасни  Hug

Цитирай

Някъде на път....

Същите както и преди, помага доста за детето - когато има време де  Wink
Цитирай

Плевен

Много добри отношения, помага ми много, държи се с мен както преди. Няма промяна. Освен в положителна насока.

Да и при нас....като изключим че малко съм се изнервила и му викам малко повече от време на време Smile
Цитирай

Чудесни са,имайки предвид,че аз съм доста импулсивна,а той-за щастие-много спокоен. Mr. Green
Цитирай

Габрово

Както перди са.Промяната е единствено в положителна посока. Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 42 отговора