Има ли мами на "мулатчета"

  • 8 503
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 914
извинявам се и  smile3505
 Peace

# 31
Здравейте,
Мои познати осиновиха момиченце, което е цветнокожо. Грижат се и се радват на детето, като на своите собствени деца. Лошото в случая е, че от време на време чуват коментарите на хората по улицата зад гърба си. Аз също бих искал да разбера как се справят с това семействата, които живеят я България. И дали биха се съгласили да разкажат и обменят своя опит.

# 32
  • Мнения: 934
Нямам 'шоколадови' дечица, но повечето такива, които съм виждала, са много красиви деца.

За да разведря малко темата: сетих се за един английски комедиен сериал, в който една майка на средна възраст (но с манията да бъде вечно млада!) и приятелките и умираха от кеф, че дъщеря и е бременна от един африканец. 'Смесените' бебета - били Шанел-ът на бебетата. И нямаха търпение да се роди, за да го разхождат насам-натам и да ги видят колко са модерни Laughing
После обясниха на бременното момиче, че бащата всъщност не и трябвал, нека го изпъди, за да е cool single mum, и те щели да гледат бебето.

# 33
  • Мнения: 404
В моя град има такава двойка, жената е българка, а мъжа и африканец, незнам точно откъде.  Децата и двете много красиви мулатчета.  Те всъщност са почти моя възраст.  Бяха на около 5-6 години, когато за пръв път дойдоха в града на гости, и разбира се бяха атракцията на града.  След това всички свикнаха с тях и на никого не правеха впечатление.  Жалко е, когато се правят такива различия.

Аз също живея в Щатите и не мога да кажа, че съм срещала явен расисъм.  Детето ми ходи на градина, в която има само няколко черни дечица, няма и други раси като азиатски, испаноезични ит.н.  Но пък са на площадката в парка, и въобще навсякъде.  Децата си играят без да правят разлилка.  Една  от най-добрите ми приятелки тук е нигерийка, и тя и мъжа и.  Много красиви, много стилни, с добри кариери и образование.  Детето и е много сладко и много много тъмно.  Даже когато някой път я чакам за нещо, а тя все закъснява и и се обадя и казвам: "Кога ще си донесеш красивия черен задник тук?" и тя все се смее.  Това е от един филм ("Foxy Brown").  В университета ми също е голямо разнообразие, не толкова на африканската раса, колкото на азиатската.  Веднъж преброих всички от Индия, Китай, Корея, и т.н. срещи останалите и бяха в повече и разлика не усещам, нито пък расизъм.

# 34
ирландия е държава в която според мен няма толкова голям расизъм.  тука ирландките са луди по африканците и да имат деца от тях:)
аз самата сам с африканец и хи4 не мога да се опла4а:)

Общи условия

Активация на акаунт