Пресичане на вирусно заболяване или настинка?

  • 15 187
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 042
В нашата аптека струва 6.30, пълното му име е Echinacea Forte (Dr Theiss). Не е хомеопатично, съдържа получен чрез пресоване сок от стръкове на Echinacea purpurea. Показания - като помощно средство за профилактика и лечение на рецидивиращи инфекции на горните дихателни пътища. Лекарствен продукт на хранителна основа срещу простудни заболявания.

# 16
  • Мнения: 18 542
Цитат на: Павлина
В нашата аптека струва 6.30, пълното му име е Echinacea Forte (Dr Theiss).

Благодаря ти!

# 17
  • Мнения: 3 743
Друго хомеопатично лекарство за такива случаи е Енгистол на Heel. Изписаха ми го за подсилване на имунната система, при грип или вирусно заболяване.

# 18
  • София
  • Мнения: 13 200
Цитат на: cheta
От тази сутрин Борис покашля. Носът му също беше леко запушен. Все още няма хрема и не кашля освен от време на време.
Подозирам, че започва да се разболява.
Дайте идеи как да пресека болестта.
Благодаря!



Чета, малко офф. Вземи му сиропа на AD Medcine...
Иначе по темата - вит С. Много плодове и цитрусови сокове (ако може да пие заради алергията)

# 19
  • Мнения: 18 542
Цитат на: Vache
Чета, малко офф. Вземи му сиропа на AD Medcine...
Иначе по темата - вит С. Много плодове и цитрусови сокове (ако може да пие заради алергията)

Ще го взема май...така се очертава, а и както смятам да го пускам на ясла, май ще е добра идея да го купя най-после.

# 20
  • София
  • Мнения: 13 200
Цитат на: cheta
Цитат на: Vache
Чета, малко офф. Вземи му сиропа на AD Medcine...
Иначе по темата - вит С. Много плодове и цитрусови сокове (ако може да пие заради алергията)

Ще го взема май...така се очертава, а и както смятам да го пускам на ясла, май ще е добра идея да го купя най-после.


Ако го купуваш сега трябва да го вземеш, а лятото да си изработва имунитета сам. После от септември пак го почваш...
В него има ехинацея и колоидно сребро, така че със сигурност дори ще "пресечеш" настинка и грип.

# 21
  • Мнения: 18 542
Цитат на: Vache
Ако го купуваш сега трябва да го вземеш, а лятото да си изработва имунитета сам. После от септември пак го почваш...
В него има ехинацея и колоидно сребро, така че със сигурност дори ще "пресечеш" настинка и грип.

Ми сега ще го взема, ама първо трябва да говоря с хомеопата дали става, щото да не объркаме крачките.  Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 13 200
Цитат на: cheta
Цитат на: Vache
Ако го купуваш сега трябва да го вземеш, а лятото да си изработва имунитета сам. После от септември пак го почваш...
В него има ехинацея и колоидно сребро, така че със сигурност дори ще "пресечеш" настинка и грип.

Ми сега ще го взема, ама първо трябва да говоря с хомеопата дали става, щото да не объркаме крачките.  Wink




Еее, ако ходите на хомеопат питай, защото това не е хомеопатично сиропче, нутриентен препарат е...

# 23
Vache, разкажи моля те подробно за този сироп. Мен ми го препоръчаха, но не знам нищо. Дъщеря ми е на 3 г. и 4 м., а синът ми е на 1 г. и 1 м. Мога ли и на двамата да го давам и по колко. Кога трябва да се пие. Може ли да им го давам сега, след като са в края на заболяването. Разкажи моля те, много съм се запалила по този сироп.

# 24
  • София
  • Мнения: 13 200
Цитат на: Мама Ваня
Vache, разкажи моля те подробно за този сироп. Мен ми го препоръчаха, но не знам нищо. Дъщеря ми е на 3 г. и 4 м., а синът ми е на 1 г. и 1 м. Мога ли и на двамата да го давам и по колко. Кога трябва да се пие. Може ли да им го давам сега, след като са в края на заболяването. Разкажи моля те, много съм се запалила по този сироп.


Ами какво да ти кажа.. аз съм много доволна. Започнах да го давам на дъщеря ми когато беше на 1 г. 9 м. Мисля, че може да се дава на по-малки деца, но аз не го започнах по моя инициатива. Предписа ми го лекар! Давах го 20 дни по 5 мл. на ден, после 20 почива и пак 20 дни. За толкова ни стигна сиропа. Започнах да го давам след прекарана пневмония веднага (мисля, че може да се дава и по време на боледуване). От момента на даване детето не се разболя нито веднъж. Ходи си на ясла в цялата грипна епидемия и дори едни сополи нямаше. Преди около 2 седмици вдигна Т и сливиците се надуха. Наложи се да пие оспексин, но пък се оправи учудващо бързо в сравнение с другите боледувания, които не бяха малко. Сега няма да го давам до есента, за да си изработва сама имунитет през лятото. От есента пак го почвам паралелно с рибомунил.
Виж сега, аз никога не препоръчвам каквито и да било неща да се дават без лекарско предписание. Ето примерно в този сироп има пчелно млечице. то си е доста концентриран пчелен продукт. Ако искаш попитай педиатъра на децата, който най-добре ги познава.. Ако не е запознат с продукта разпечатай му инфо от следния линк

http://www.admedicine.co.uk/p_line2.asp?p=6

Нека той да прецени дали е подходящ. Няма безвредни неща, в смисъл, че може да се прояви алергия към нещо...

За по-голямото детенце има един друг продукт

http://www.admedicine.co.uk/p_line2.asp?p=7
нашата лекарка каза, че е много по-добър, но е за деца над 3 г. и не става за нас...

И последно за всички, които се интересуват от продуктите на фирмата - в офиса им се предлагат с 10% намаление без рецепта. Освен това по последни сведения ADLiquide for kids с станал 38 лв.

# 25
  • Мнения: 1 655
Ако искаш да не объркаш хомеопатичното лечение на детето, ВИНАГИ се обаждай на хомеопата му преди да му дадеш нещо. Най-добрия вариант е да му се обаждаш при всеки проблем и той да ти каже какво да му дадеш, ако не може да ви го изпише по телефона, ще ви извика в кабинета. Много е несериозно да му даваш Кали Бихромикум или каквото и да било друго, предписано по интернет и то от неспециалист. А алопатичните лекарства антидотират хомеопатичните. Трябва да си избереш единия начин на лекуване, или при хомеопат или стандартна медицина.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Какво стана, разминахте ли се с вируса?

# 27
  • София
  • Мнения: 13 200
Цитат на: Svetla1
Най-добрия вариант е да му се обаждаш при всеки проблем и той да ти каже какво да му дадеш, ако не може да ви го изпише по телефона, ще ви извика в кабинета.


 #Shocked  #Shocked  #Shocked

# 28
  • Мнения: 1 655
Хомеопата трябва да е в течение на здравето, не се приключва само с даване на лекарството 'против алергията'. След като чуе по телефона какъв е новия проблем, решава дали може да изпише лекарство на база дадените от майката симптоми (забележете НЕ на база диагнозата) или е необходимо да види детето. Лекарствата за грип за 5-6 и всеки хомеопат ги знае и на сън. Освен това, ще го съобрази с лекарството с което лекува детето в момента.
Разбирам, че е трудно това да се възприеме от човек, който не е използвал  услугите на хомеопат, още повече ако не е убеден в силата на тази наука.

# 29
  • Мнения: 18 542
Цитат на: Flash*
Какво стана, разминахте ли се с вируса?

Май да. Само с Осцилококциум.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт